Мова  УкраїнськаРусский
Мова  УкраїнськаРусский

EuroGips IZO Ізогіпс шпаклівка гіпсово-перлитная стартова, 30 кг

Під замовлення
EuroGips
Модель: IZO
Наявність: На складі

EuroGips IZO Ізогіпс шпаклівка гіпсово-перлитная стартова, 30 кг

Шпаклівка гіпсово-перлитная стартова Ізогіпс EUROGIPS IZO (Туреччина) - 30 кг

Перлітова штукатурка для внутрішніх робіт. Для вирівнювання стін і стель всередині приміщень. Придатний для закладення великих тріщин, сколів.
Наноситься на цеглу, бетон, газобетон.

Властивості:
відсутня тривала витримка за часом при виконанні штукатурних робіт;
відсутні усадочні тріщини; наносимая вручну перлітова штукатурка знижує навантаження на будівлі на 50%, в порівнянні з цементною штукатуркою;
володіє більш хорошим звукопоглинанням, в порівнянні з іншими типами штукатурки;
теплостійка і протипожежна;
поглинає вологу і рівномірно віддає її в міру необхідності; поглинає тепло; економічна; може бути нанесена на найрізноманітніші підстави (наприклад: на цеглу, бетон ...)

Шпаклівка гіпсово-перлитная стартова Ізогіпс EUROGIPS IZO (Туреччина) - 30 кг

Ізогіпс EUROGIPS наносимая вручну перлітова шпаклівка знижує навантаження на будівлі на 50%, в порівнянні з цементною штукатуркою. Теплостійка і протипожежна. Поглинає вологу і рівномірно віддає її в міру необхідності. Може бути нанесена на найрізноманітніші підстави: цегла, бетон і т.д.

Завдяки Перлітний наповненню, шпаклівка володіє підвищеними тепло- і шумоізоляційні властивості, а природне походження основних компонентів рецептури сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні. Може наноситися за один прохід Безусадочний шаром товщиною до 20 мм.

Пухкі і нестабільні основи необхідно штукатурити з армуванням по всій поверхні стеклотканевой сіткою з вічком 5 х 5 мм, яку на проміжному етапі штукатурення слід заглибити в штукатурку на третину товщини штукатурного шару.

Ви можете купити шпаклівку EuroGips IZO за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: