Mega Filter PRO
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники
    0

Фарба металік

Фарба металік

Фарба металік

Фарба металік напівпрозора декоративна фарба, здатна фарбувати поверхні, надаючи металевий відтінок. Ідеальне рішення, якщо вам потрібно, щоб виділити окрему частину стіни. Фарба металік купити можна прямо зараз подзвонивши в наш офіс.

Вкрита поверхню приймає надзвичайну глибину. Металева фарба має характеристики відбиття світла, в результаті візуального розширення кімнати. Вони призначені для використання в місцях, де бажано, щоб вийшла захоплююча металева поверхня. Особливо рекомендується використовувати в таких місцях, як, офісні комплекси, торгові центри, банки, дискотеки і т.д.

Фарба може застосовуватися на штукатурках, бетоні, гіпсокартоні, шпалерах, акрилі, вінілі та інших субстратах, після попередньої підготовки. Вони можуть бути використані в приміщенні. Фарба так само створює декоративне покриття на поверхнях, що дозволяє легко її підтримувати в чистоті.

При фарбуванні гладкій поверхні, дрібно текстурованою або при несприятливому освітленні (віддзеркаленні світла) на пофарбованої поверхні можуть залишатися сліди валика або може відбуватися ефект "хмари". На гладких поверхнях, ви можете отримати дуже цікавий оптичний ефект, використовуючи фарбу даного типу.

Стандартним кольором є срібний металік. Фарба металік ціна залежить від обраного вами відтінку. Колір металевих фарб може варіюватися залежно від місця і кута зору і ступеня освітлення (сонячне світло).

Поперед застосуванням фарба повинна бути ретельно перемішана. При необхідності, можна розбавте водою до 5% від загальної маси. Поверхня повинна бути сухою і чистою. Високо вбираючі основи слід заґрунтувати перед фарбуванням. Фарба повинна бути застосована в два шари з інтервалом в 4:00, валиком, пензлем або розпиленням. Фарба наноситься при температурі стін і повітря від 5 до 25 градусів C. Після нанесення потрібно захищати її від прямих сонячних променів і дощу.

Мова  УкраїнськаРусский
Мова  УкраїнськаРусский
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Baumit ArtLine Lasur дисперсійна фарба 15кг
Фарба Baumit ArtLine Lasur готова до використання лазур, на основі дисперсійного в'яжучого. З..
1,694.38грн.
Базовано на 0 відгуках.
Baumit ArtLine Metallic дисперсійна фарба з ефектом "металік" 15кг
Дисперсійна фарба Бауміт АртЛайн металік - стійка до стирання і атмосферних впливів, паропроникна, в..
4,420.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Baumit ArtLine Finish лакове покриття для фарб Lasur, 15кг
Baumit ArtLine Finish лакове покриття для фарб Lasur Готова до нанесення лазур на основі органічн..
Під замовлення
Базовано на 0 відгуках.