Праймер бітумний

На ринку праймер бітумний представлений в якості однорідної рідини, яка має чорний колір. Самі по собі праймери не містять будь-які токсичні речовини. Вони широко застосовуються з благими намірами в будівництві, наприклад, гідроізоляція підлоги у підвалі без участі праймера відбувається набагато довше і згодом виявляється не такою якісною.

Різновид і застосування

Всі бітумні праймери сміливо можна розділити на два типи: концентровані і ті, що готові до застосування. Найкраще використовувати готовий праймер, адже він не зажадає проведення будь-яких процедур, перед роботою його потрібно досить добре перемішати. А ось з концентрованим доведеться ще повозитися. Його потрібно розводити розчинником в пропорції 1 до 2 неодмінно перед використанням. Перевага такого праймера полягає в тому, що його легко перевозити і зберігати.

Бітумний праймер застосовується для грунтовки різних поверхонь (металевих, бетонних, дерев'яних і пористих), а також з його участю виконується гідроізоляція для стін. Цю роль гідроізолірующій продукт часто виконує самостійно, але іноді співпрацює в парі з іншими матеріалами.

Іноді праймер застосовується при підготовці до робiт гідроізоляційного характеру деяких конструкцій:

•   підземних переходів (тунелів);

•   укладання фундаменту;

•   обробці трубопроводу.

Засіб подібного роду допомагає убезпечити деталі від процесу корозії. Для його нанесення варто використовувати капронові щітки, особливо працюючи на нерівних або пористих поверхнях. Завдяки правильній техніці нанесення, матеріали, призначені для гідроізоляції, просочені бітумних праймером, прослужать довший термін.

У список кращих характеристик бітумного праймера входять:

•   висока теплостійкість і адгезія;

•   відсутність липких властивостей;

•   зупиняє процес корозії;

•   відмінно висихає і відштовхує вологу;

Купити матеріали для гідроізоляції можна в спеціальному магазині. Перед їх використанням потрібно уважно ознайомитися з інструкцією, вказаною на упаковці. Також варто пам'ятати, що виконувати подібного роду процедури варто строго в окулярах і спеціальному одязі, щоб не допустити потрапляння в очі і на шкіру тіла. Не варто забувати про правила і терміни зберігання, адже недотримання температурного режиму може привести до небажаних наслідкiв або взагалі не викликати якийсь ефект.



Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)