Хімічний анкер

Будівельний процес вимагає особливого дотримання усіх норм і запобіжних заходів. Це стосується кріплення конструкцій будь-якого роду, а також при цегляній, кам'янiй або бетоннiй кладцi. Тому досить часто використовують заставні деталі у вигляді болтів і інших елементів. Однак фіксувати їх необхідно додатковим матеріалом - сумішшю для анкерування. Анкери підходять для скріплення і фіксації конструкцій, які виготовлені з різного матеріалу, наприклад, з бетону, дерева, каменю і т.д. Такі сполуки мають підвищену міцність і стійкість, що гарантує тривалість експлуатації виробу. Для особливо важких або проблемних кріплень варто купувати хімічний анкер з додатковими сумішами, де є клейова складова. У порівнянні з механічними анкерами, цей має велику кількість переваг, але вартість набагато вище.

Чому варто купувати анкерну суміш?

Основна речовина, яка входить до складу, представлена цементною або полімерною домішкою. На даний час різні фірми пропонують кілька різновидів анкерних сумішей. З метою безпеки будівельники використовують для важких об'єктів хімічний анкер, ціна на який значно дорожче, ніж звичайний цементний розчин. Однак вибір інших матеріалів залежить від потреб будівельного процесу і комплексу пред'явлених вимог. Якісні анкера дозволяють уникнути статистичні, динамічні або вібраційні навантаження при експлуатації несучих конструкцій.

Де придбати якісні будівельні анкери?

На ринку запропоновано кілька анкіровочних сумішей з різною основою, які відмінно підійдуть для виконання різнопланових за складністю завдань. Однак в особливо важких випадках варто вибрати хімічний анкер. Купити цей матеріал не складе особливих труднощів, адже ми пропонуємо для реалізації продукцію кількох досить відомих будівельних компаній. Всі запропоновані варіанти відповідають стандартам якості, тому кожен клієнт може бути впевненим у надійності продукції, яку купує.Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)