425 грн

Адгезійна емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 ACRYL(QUARTZ GRUNT)

Галузь застосування
Адгезійна емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 ACRYL (QUARTZ GRUNT) наноситься на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні і цементно-піщані штукатурки, цегла і гіпсові поверхні та інші.) і органічні основи (ДСП, OSB, фанера та інші.) з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок ANSERGLOB. Також ANSERGLOB EG 62 ACRYL (QUARTZ GRUNT) застосовується для створення контактних шарів на щільних, гладких і слабковбираючих поверхнях (бетон, силікатна цегла та інші.) і поверхнях, які мають нульовий коефіцієнт водопоглинання (керамограніт, скло, глазурована плитка та інші.). Використовується в фасадних системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB, у тому числі і для консервації фасадів на зимовий період. Тонується за системою COLOR SYSTEM. Істотно зменшує можливість утворення плям на кольорових декоративних штукатурках. Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 ACRYL (QUARTZ GRUNT) можна застосовувати для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Склад
Адгезійна емульсія (грунт - фарба) акрилова ANSERGLOB EG 62 ACRYL (QUARTZ GRUNT) виготовлена на основі дисперсії синтетичних смол і наповнювачів з добавкою лугостійкого кварцевого піску.

Технічні характеристики
Час висихання 3-6 годин
Щільність 1,5-1,55 г/см3
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура эксплуатации від -30ºС до +80ºС

Підготовка основи
Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ- Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням адгезійної емульсії необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Гіпсові основи і основи зі сильновбираючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB, після чого нанести адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 і витримати до повного висихання (3 - 6 годин).

Спосіб застосування
Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 перед застосуванням слід ретельно перемішати дрилем на низьких обертах. Грунтовка наноситься пензлем або щіткою. Висохла грунт-фарба стійка до механічних впливів. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання адгезійної емульсії, інструмент необхідно вимити водою.

Витрата
Витрата адгезійної емульсії в середньому складає: 0,2 - 0,4 л/м2.

Примітка
Кількість пігменту доданого до матеріалу не повинна перевищувати 10% від маси продукту. Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання грунтуючої емульсії може змінитися. Для ідентичності кольору на основі рекомендується використовувати продукцію однієї партії.

Зберігання та транспортування
В непошкодженій оригінальній упаковці при температурі від +50С до +350С та відносній вологості повітря не більше 70% . Гарантійний строк зберігання 18 місяців з дати виробництва. Берегти від заморожування, впливу високих температур та прямих сонячних променів!

Правила безпеки
У випадку потрапляння емульсії в очі необхідно промити водою і звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Утилізація
Упакування потрібно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Упакування
Пластмасові відра по 1,7 л (2,5 кг), 5 л (7,5 кг), 10 л (15 кг) та 19 л (28 кг).

Для каталога:
Висновок державної санітарно – гігієнічної експертизи № 05.03.02-04/46573 від 15.10.2015.
Грунтовка Р ANSERGLOB EG 62 1.П.АД ДСТУ Б В. 2.7 - 233:2010.

Для банки:
Грунтовка Р ANSERGLOB EG 62 1.П.АД ДСТУ Б В. 2.7 - 233:2010.

Властивості
Для внутрішніх та зовнішніх робіт
Використовується під декоративні штукатурки
Збільшує адгезію
Висока покривна здатність
Водостійка
Екологічно безпечна