555 грн

Фарба фасадна ANSERGLOB GAZOBETON акрилова

Галузь застосування
Фарба фасадна ANSERGLOB GAZOBETON акрилова призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на мінеральні основи, такі як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки (вік 28 діб, вологість менше 4%); гіпсові штукатурки (вологість менше 1%); бетонні основи (вік 3 місяця, вологість менше 4%); цегляна кладка (вік не менше 28 діб), і на органічні основи (пінополістирольні плити, фанера, ДВП, ДСП, OSB). Фарба фасадна ANSERGLOB GAZOBETON акрилова тонується за системою COLOR SYSTEM та NCS, або застосовується в базовому білому кольорі.

Склад
Фарба фасадна ANSERGLOB GAZOBETON акрилова виготовлена на основі акрилових смол з мінеральними наповнювачами, функціональними домішками.

Технічні характеристики
Щільність 1,6 г/см3
Час утворення поверхневої плівки через 15 хвилин
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Набуття стійкості до впливу опадів через 24 години
Паропроникність не менше 0,03 мг/м٠г٠Па
Температура основи від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -30оС до +80оС

Підготовка основи
Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ- Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням фарби необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Нерівності поверхні до 3 мм вирівняти шпаклівкою фінішною ANSERGLOB ВСТ 25, великі нерівності стін штукатурним розчином ANSERGLOB ВСТ 20.
Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки, бетонні основи, а також цегляна кладка обробляються адгезійною грунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62. Гіпсові основи і основи з сильновбираючих цементно-піщаних та цементно-вапняних штукатурок необхідно попередньо загрунтовати однією з глибокопроникаючих грунтовок ANSERGLOB і витримати до повного висихання, а вже потім обробити поверхню грунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62. Покриття з масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника і потім прогрунтувати грунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62. Фарба фасадна ANSERGLOB GAZOBETON акрилова наноситься не раніше ніж через 4 години після грунтування. Грунт ANSERGLOB EG 62 необхідно попередньо затонувати в тон фарби яка наноситься.

Спосіб застосування
Фарбу фасадну ANSERGLOB GAZOBETON акрилову перед використанням ретельно перемішати дрилем на низьких обертах. Фарба наноситься на поверхню одним або двома шарами за допомогою шпателя і в подальшому за допомогою різноманітних інструментів (пензель, структурний валик, шпатель) їй надають бажану фактуру. При додаванні води (не більше 1%) до складу фарби фасадної можливо наносити фарбу на поверхню за допомогою валика. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила «мокре на мокре». У випадку перерви у роботі приклеїти малярну стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести фарбу із заходом на малярну стрічку, після чого малярну стрічку видалити разом із залишками фарби. Поверхня з нанесеною фасадною фарбою ANSERGLOB є стійкою до механічних впливів. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент необхідно вимити водою.

Витрата
Витрата фарби фасадної ANSERGLOB GAZOBETON акрилової в середньому складає: від 0,7 кг / м2.

Примітка
Кількість пігменту доданого до фарби не повинна перевищувати 10% від маси фарби. Роботи слід виконувати при температурі від +50С до +300С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +200С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. Для ідентичності кольору та фактури рекомендується використовувати продукцію однієї партії. Нанесену на поверхню фарбу необхідно захищати протягом 3 діб від опадів. Для визначення об’єктної витрати матеріалу та ідентичності кольору необхідно перед виконанням робіт провести пробне нанесення. При виконанні робіт, поверхню необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Зберігання та транспортування
В непошкодженій оригінальній упаковці при температурі від +5 0С до +350С та відносній вологості повітря не більше 70% . Гарантійний строк зберігання 18 місяців з дати виробництва. Берегти від заморожування, впливу високих температур та прямих сонячних променів!

Правила безпеки
У випадку потрапляння фарби в очі необхідно промити водою і звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Утилізація
Упакування потрібно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Упакування
Пластмасове відро по 14 кг; 28 кг.

Для каталога:
Декоративне покриття Р. ANSERGLOB. 1.П.ФС. ДСТУ Б В.2.7-233:2010
Висновок державної санітарно – гігієнічної експертизи №05.03.02-04/46573 від 15.10.2015.

Для банки:
Декоративне покриття Р. ANSERGLOB. 1.П.ФС. ДСТУ Б В.2.7-233:2010

Властивості
Для внутрішніх та зовнішніх робіт
Пластична
Гідрофобна
Стійка до забруднень
Екологічно безпечна