255 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit Bau Contact суміш для приклеювання і захисту утеплювача ППС і МВ плит 25 кг, Baumit Bau Contact суміш для приклеювання і захисту утеплювача ППС плит, Клея для теплоізоляції

Високоадгезійна суміш Baumit BauContact для пристрою клейового, контактного та армованого гідрозахисного шару в системі скріпленої теплоізоляції фасадів.

універсальна - для приклеювання і шпатлювання мінераловатних та пінополістіро-
вих теплоізоляційних плит;
 еластична;
 висока адгезія до мінеральних основ і фасадних теплоізоляційних плит;
 пластична і зручна у використанні;
 вологостійка, морозостійка, вісокопаропронікна;
 висока фіксує здатність при приклеюванні;
 негорюча;
 екологічно чиста;
 для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Високоадгезійна суміш Baumit BauContact призначена для пристрою армувального гідрозахисного шару в системі скріпленої теплоізоляції фасадів будівель, а такжедля приклейки фасадних теплоізоляційних плит на основі мінеральної вати і пінополістиролу в стінових огороджувальних конструкцій будівель. Суміш Baumit BauContact рекомендується використовувати в якості шпаклівки для
вирівнювання оштукатурених і бетонних поверхонь з армуванням стекловолоконной сіткою Baumit DuoTex або без неї.
Адгезійна шпаклівка Baumit BauContact є складовою в системі скріпленої теплоізоціі фасадів Baumit із застосуванням плит на основі мінеральної вати і пінополісті-ролу.

Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Досягти бажаного результату та тривалого використання допоможуть хороші клейові суміші. У цьому питанні треба бути дуже уважним. При виборі слід враховувати кілька наступних критеріїв: до складу не повинні входити розчинники, які можуть пошкодити або..
Мінватний клей: чи варто купувати для утеплення
Мінватний клей: чи варто купувати для утеплення
Будівельна галузь не залишається на одному місці, а постійно удосконалюється, завдяки впровадженню сучасних технологій. Важливим процесом є постійне оновлення асортименту товару, що використовують під час будівництва. Мінеральна вата давно застосовує..
Клей для пінопласту: особливості вибору
Клей для пінопласту: особливості вибору
Вибираючи матеріали для ремонту, завжди хочеться отримати найкращий результат. Важливо дотримуватися всіх інструкцій, і не пропустити жодного етапу під час процесу. Тому важливо підібрати якісний клей для пінопласту, просто орієнтуючись на наступні п..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, contact, суміш, для, приклеювання, захисту, утеплювача, ппс, мв, плит, кг, клея, шпаклювальні, маси, систем, теплоізоляції ппс, мв, клея