4 204 грн
Є в наявності

Технічна карта

Бітумна суміш для прілеіванія пінополістирольних плит Бауміт БітуФікс 2К

Двокомпонентний, без розчинників, клей на основі бітуму Baumit BituFix 2K. Для ручного нанесення. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

Призначена для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з екструдованого полістиролу на бітумну гідроізоляцію, в тому числі для пристрою горизонтальній і вертикальної гідроізоляції будівельних конструкцій для захисту від впливу вологи і води в т.ч. під тиском в підземних частинах будівлі. Застосовується зовні і всередині будівель.

В системі теплоізоляції цокольній частині будівлі Baumit Socle: Бітумний клей Бауміт Бітумфікс призначений для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з екструдованого полістиролу XPS TOP: У цокольній частині будівлі, вище рівня грунту, клейова бітумна суміш наноситься на фасадну теплоізоляційну плиту по периметру суцільною безперервною смугою шириною близько 50 мм і додатково у вигляді окремих клейових точок (не менше трьох) по центру плити. У цокольній частині будівлі, нижче рівня ґрунту, клейову бітумну суміш наносити на фасадну теплоізоляційну плиту у вигляді окремих клейових точок (не менше шести) або суцільним способом по всій поверхні плити. Вище рівня грунту, механічне кріплення теплоізоляційних плит виробляти з розрахунку 2 дюбеля на плиту. При виробництві робіт нижче рівня ґрунту, механічне кріплення не потрібно. Гідроізоляційний шар через 2-3 години після нанесення, стійкий до впливу дощу. Повний твердіння через 24 години. Висота цокольній частині будівлі повинна становити, не менш 300 мм від рівня грунту. При виконанні вищевказаних робіт дотримуватися вимог діючих норм і правил, а також технологічних карт «Baumit».

Витрата бітомной мастики для прікленіванія пінополістиролу Бауміт БітуФікс 2К:
для приклеювання 2-3 кг / м².
для влаштування гідроізоляції: 1,1 кг / м² / мм шару.
Купити клей для приклеювання пінополістиролу Бауміт (Baumit BituFix) БітуФікс 2К за вигідною ціною в Києві.

Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Досягти бажаного результату та тривалого використання допоможуть хороші клейові суміші. У цьому питанні треба бути дуже уважним. При виборі слід враховувати кілька наступних критеріїв: до складу не повинні входити розчинники, які можуть пошкодити або..
Клей для пінопласту: особливості вибору
Клей для пінопласту: особливості вибору
Вибираючи матеріали для ремонту, завжди хочеться отримати найкращий результат. Важливо дотримуватися всіх інструкцій, і не пропустити жодного етапу під час процесу. Тому важливо підібрати якісний клей для пінопласту, просто орієнтуючись на наступні п..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, bitufix, двокомпонентна, бітумна, суміш, для, приклеювання, xps, кг, клея, шпаклювальні, маси, систем, теплоізоляції клея