2 513 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit Creativ Top Оделірующая, пастообразная, декоративна штукатурна суміш для креативного оформлення фасаду, посилена силіконом. Для ручного та механізованого нанесення. Зручна у використанні, екологічно безпечна. Стійка до забруднень і атмосферних впливів, ультрафіолетового випромінювання, промислової загазованості та впливу мікроорганізмів, водовідштовхувальна, універсальна у застосуванні. Декоративна штукатурка БАУМА Креатив Топ призначена для креативного оформлення і захисту фасадів, як декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції Baumit open, Star, Pro, в старих, нових мінеральних штукатурках та бетонних поверхнях.

Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Штукатурку у вигляді оздоблювального матеріалу застосовують на фінальній стадії будівельних робіт. У сучасній сфері будівництва даний матеріал ділять на дві групи. Суміші з першої беруть для внутрішнього завершення стін приміщень. Друга, штукатурка ф..
Купівля будматеріалів: в інтернеті або магазині?
Купівля будматеріалів: в інтернеті або магазині?
У наш час все більше й більше людей вважають за краще замовляти різні інструменти або ремонтні матеріали на відстані. Інтернет магазин будматеріалів може запропонувати покупцеві багато переваг.Переваги покупки в інтернетіЗвичайно, така альтернатива м..

Рекомендовані товари

Теги: силіконова штукатурка, бауміт, декоративна штукатурка, baumit creativ top "fine", купити, баума україна, київ, луганськ, луцьк, львів, миколаїв, одеса, полтава, рівне, сімферополь, суми, вінниця, дніпропетровськ, донецьк, житомир, запоріжжя, івано-франківськ, кіровоград, тернопіль, ужгород, харків, херсон, хмельницький, черкаси, чернігів, чернівці.