2 430 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit Creativ Top "Max" Оделірующая, пастообразная, декоративна штукатурна суміш для креативного оформлення фасаду, посилена силіконом. Для ручного та механізованого нанесення. Зручна у використанні, екологічно безпечна. Стійка до забруднень і атмосферних впливів, ультрафіолетового випромінювання, промислової загазованості та впливу мікроорганізмів, водовідштовхувальна, універсальна у застосуванні. Декоративна штукатурка БАУМА Креатив Топ призначена для креативного оформлення і захисту фасадів, як декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції Baumit open, Star, Pro, в старих, нових мінеральних штукатурках та бетонних поверхнях.

Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Фасадна штукатурка: краса і довговічність
Штукатурку у вигляді оздоблювального матеріалу застосовують на фінальній стадії будівельних робіт. У сучасній сфері будівництва даний матеріал ділять на дві групи. Суміші з першої беруть для внутрішнього завершення стін приміщень. Друга, штукатурка ф..

Рекомендовані товари

Теги: декоративна штукатурка baumit creativ top купити, силіконова штукатурка баума ціна, бауміт україна, київ, луганськ, луцьк, львів, миколаїв, одеса, полтава, рівне, сімферополь, суми, вінниця, дніпропетровськ, донецьк, житомир, запоріжжя, івано-франківськ, кіровоград, тернопіль, ужгород, харків, херсон, хмельницький, черкаси, чернігів, чернівці.