2 513 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit Creativ Top "Max" Оделірующая, пастообразная, декоративна штукатурна суміш для креативного оформлення фасаду, посилена силіконом. Для ручного та механізованого нанесення. Зручна у використанні, екологічно безпечна. Стійка до забруднень і атмосферних впливів, ультрафіолетового випромінювання, промислової загазованості та впливу мікроорганізмів, водовідштовхувальна, універсальна у застосуванні. Декоративна штукатурка БАУМА Креатив Топ призначена для креативного оформлення і захисту фасадів, як декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції Baumit open, Star, Pro, в старих, нових мінеральних штукатурках та бетонних поверхнях.

Декоративна штукатурка: застосування в побуті
Декоративна штукатурка: застосування в побуті
Вже багато років декорування стін шпалерами є одним з найпопулярніших і недорогих видів обробки стін. Однак останнім часом, завдяки країнам, що розвиваються будівельними технологіями, все більше віддається перевага декоративній штукатурці. Внутрішнє ..
Силіконова штукатурка - поєднання надійності і краси
Силіконова штукатурка - поєднання надійності і краси
Завдяки розвитку сучасних технологій, саме слово "штукатурка" вже давно перестало асоціюватися з зневірою, сірістю, складністю нанесення і схильності руйнування через несприятливі погодні умови. Сьогодні силіконова штукатурка для фасаду доз..

Рекомендовані товари

Теги: декоративна штукатурка baumit creativ top купити, силіконова штукатурка баума ціна, бауміт україна, київ, луганськ, луцьк, львів, миколаїв, одеса, полтава, рівне, сімферополь, суми, вінниця, дніпропетровськ, донецьк, житомир, запоріжжя, івано-франківськ, кіровоград, тернопіль, ужгород, харків, херсон, хмельницький, черкаси, чернігів, чернівці.