2 430 грн
Є в наявності

Технічна карта

Бауміт ГрандКолор - водовідштовхувальна, еластична, стійка до механічних навантажень та атмосферних впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання і впливу мікроорганізмів, водорозчинна акрилова фарба. Для ручного нанесення. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

Фарба Baumit призначена для пристрою захисного шару по підготовлених мінеральних підставах (бетон, штукатурки, шпаклівки), а також в системах теплоізоляції Baumit. Застосовується зовні і всередині будівель.

Послідовність нанесення шарів:

1-й - шар фарби Baumit GranoporColor розведений водою (не більше 10-15%); Технологічна перерва - не менше 12 годин; 2-й - шар фарби Baumit GranoporColor. Фарбу Бауміт ГрандКолор розбавити водою (не більше 10-15%), ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера протягом 3-5 хвилин і нанести шар грунтовки на всю поверхню. Технологічна перерва - не менше 12 годин. Для забезпечення рівномірності кольору додавати однакову кількість води! Неправильна консистенція суміші призведе до дефектів при виробництві робіт (перевитрата, колірні відтінки). При поставці на один об'єкт матеріалів з різною датою виробництва, необхідно змішати їх між собою, щоб уникнути колірних відтінків. Чи не домішувати інші матеріали! Поверхні, що сильно попередньо прогрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою Baumit Grund. Перед нанесенням фарбу Baumit GranoporColor ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера. Залежно від підстави, але не раніше, ніж через 12 годин після грунтування, нанести 1-2 шари нерозбавленою фарби Baumit GranoporColor. При двошаровому нанесенні, між першим і другим шаром фарби Baumit GranoporColor витримати технологічну перерву не менше 4:00. Акрилову фарбу Бауміт ГрандКолор наносять валиком або пензлем. Роботи в межах однієї захватки виконувати рівномірно і без перерв. При виконанні вищевказаних робіт дотримуватися вимог діючих норм і правил, а також технологічних карт «Baumit».

Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Волога і ерозія - це фактори, які поступово руйнують споруди. Важливо не допустити їх вплив на будинок, щоб він простояв максимально довго. Для подібних цілей часто використовується фасадна фарба, яка створює надійний захист від негативних факторів.О..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, granoporcolor, акрилова, фарба, кг, фарба, для, зовнішніх, робіт фарба