1 553 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit Granopor Top (Бауміт Гранопор Топ) акрилова декоративна штукатурка 2K "баранчик" (зерно 2,0мм) 25кг

Штукатурка Бауміт Гранопор Топ декоративна акрилова штукатурка для зовнішніх і внутрішніх робіт, може бути у вигляді фактури "баранчик" (зерно 1.5, 2.0 і 3.0 мм) і «короїд» (зерно 2.0 і 3.0мм) Характеризується водо- і морозостійкістю, відмінною гідрофобністю, еластичністю, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і впливу мікроорганізмів, зручністю нанесення. Декоративна штукатурка Бауміт Гранопор Топ може наноситися по бетонних, цементно-піщаним, обштукатурених цегляним, і внутрішнім робочим поверхням, таким як - гіпсокартон (попередньо прогрунтовав Бауміт Спір Грунт), древостружечние плити, гіпсові шпаклівки. Перед нанесенням -все поверхні попередньо грунтуються Бауміт УніПраймер.Как ідеальний варіант - використання фактури Бауміт Гранопор Топ в якості фінішного шару в системах скріпленої теплоізоляції («мокрі фасади»), де утеплювачем виступає пінопласт, наноситься по захисному армуючому слою- Бауміт ПроКонтакт, попередньо загрунтованого фарбою грунтуючою Бауміт УніПраймер. Не застосовується дляотделкі цоколя. Основа перед нанесенням фактури треба очистити від пилу і масляних плям нерівності загладити стартовою шпаклівкою Бауміт, потім заґрунтувати грунтуючою фарбою Бауміт УніПраймер (в кольорі декоративної штукатурки). Штукатурка Бауміт Гранопор Топ проводиться у відрах в готовому вигляді, але її треба обов'язково ретельно перемішати, додаючи в разі необхідності потрібної консистенції воду (не більше 160 мл на 30 кг). При нанесенні фактури використовується нержавіючий шпатель, тримаючи його під кутом 60градусів до основи, товщина шару повинна відповідати товщині зерна, коли штукатурка перестане прилипати до інструменту - круговими рухами, щільно притискаючи пластмасову тертку, паралельно до нанесеної фактурі, формуємо структуру. При виконанні робіт температура основи повинна бути в межах від +5 до + 30С і вологості повітря не більше 80%. Не рекомендується наносити штукатурку Бауміт Гранопор Топ по сильно нагрітих поверхнях або під прямими променями Сонця не допускакть попадання на неї дощових опадів на протязі 24 годин, а також впливу мінусових температур. Для сответствующего одній колірній гамі на великих однорідних поверхнях, матеріали треба використовувати з однієї партії, бажано безперервно виконувати роботи в одній площині - методом «мокре по мокрому». Витрата декоративної штукатурки Бауміт Гранопор Топ, в залежності від розміру зерна: 2.5 кг /м.кв(зерно 1.5мм баранчик); 3.2 кг / м.кв (зерно 2.0мм баранчик); 4.2 кг / м.кв (зерно 3.0мм баранчик); 2.8 кг / м.кв. (Зерно 2.0 короїд); 3.9 кг / м.кв (зерно 3.0 короїд). Фасується в пластикових відрах по 30 кг. Термін зберігання - 12 місяців в герметичній упаковці при температурі від + 5 ... .. + 30С.

Купити акрилову штукатурку баранчик Baumit Granopor Top за вигідною ціною в Києві.

Переваги та особливості акрилової штукатурки
Переваги та особливості акрилової штукатурки
Відомо, що фасад будинку найбільше схильний до дії різних природних явищ, які завдають шкоди дому при ненадійному захисті цієї важливої частини будівлі. В Європі це спричинило прийняттю більш жорстких норм, спрямованих на поліпшення теплоізоляції та ..
Особливості акрилової штукатурки «баранчик»
Особливості акрилової штукатурки «баранчик»
Акрилова штукатурка короїд є незамінним матеріалом при фасадних роботах і всередині будівлі також. Головне її призначення - це створити декоративний тонкий шар на поверхнях з бетону, гіпсу, цементу, піску або цементу і вапна. У той же час технічний м..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, granopor, top, акрилова, штукатурка,