Мова  УкраїнськаРусский
Мова  УкраїнськаРусский

Baumit MosaikTop мозаїчна штукатурка (зерно 2,0мм) 25кг

1,298.00грн.
Baumit
Модель: MosaikTop
Наявність: На складі

Baumit MosaikTop мозаїчна штукатурка (зерно 2,0мм) 25кг

Технічна карта

Бауміт МозаікТоп - Мозаїчна, стійка до атмосферних впливів, з підвищеною стійкістю до механічних навантажень, водовідштовхувальна, тонкошарова, декоративна штукатурна суміш на основі водної дисперсії акрилових полімерів. Для ручного нанесення. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

Призначена для захисту і пристрої декоративно-оздоблювального шару по мінеральних підставах. Рекомендується для обробки цокольній частині будівлі. Для декоративної обробки зовні і всередині будівель. Обов'язкове грунтування Baumit UniPrimer, перед нанесенням декоративної штукатурки!

Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLösung. Придатна для нанесення на підстави попередньо прогрунтовану Baumit UniPrimer: - армувальний гідрозахисний шар в системі теплоізоляції Baumit; - Цементно-вапняні, цементні штукатурки; - Бетон та інші мінеральні основи; - Гіпсові штукатурки, попередньо прогрунтовану Baumit Grund; - В кольорі 314, 317, 323, 324, 331, 332 використовуються для обробки невеликих ділянок. Непридатна для нанесення на: - полімерні матеріали, лакові або масляні плівки, клейові і дисперсійні фарби, дерево, метал; - Вапняні штукатурки; - Теплоізоляційні штукатурки.

Не раніше ніж через 24 години після нанесення грунтувальною суміші Baumit UniPrimer за допомогою шпателя з нержавіючої сталі рівномірно нанести готову мозаїчну суміш Baumit MosaikTop і відразу загладити в одному напрямку (вертикально або горизонтально). При виконанні вищевказаних робіт дотримуватися вимог діючих норм і правил, а також технологічних карт «Baumit».

Ви можете купити мозаїчну штукатурку Baumit MosaikTop за телефоном (044) 223-62-23; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Рекомендуємо (12)