3 828 грн
Є в наявності

матеріал:

Високоеластичного, довговічна, самоочищається, високо паропроницаемая, водовідштовхувальна, стійка до забруднень і атмосферних впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання, промислової загазованості і впливу мікроорганізмів, не утворює плівку, водорозчинна силіконова фарба. Для ручного нанесення. Зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

застосування:

Призначена для влаштування захисного шару по підготовлених мінеральних основах, за новими і старими полімерним штукатурок і фарб, а також в системах теплоізоляції Бауміт. Застосовується зовні і всередині будівель.

Підстава:

Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом Baumit Sanier Loesung.

Придатна для нанесення на:

- захисний шар в системах теплоізоляції Baumit;

- цементно-вапняні, цементні штукатурки;

- бетон і інші мінеральні основи;

- старі, міцно тримаються мінеральні і силіконові штукатурки і фарби; Умовно придатна для нанесення на (після попередніх проб):

- гіпсокартонні листи, попередньо прогрунтовану 2 шарами Baumit Superr Grund.

- вапняні штукатурки та фарби (обов'язково звернути увагу на карбонізацію). Непридатна для нанесення на:

- масляні фарби;

- дерево і метал;

- мінеральні підстави до моменту закінчення процесів твердіння або містять підвищену кількість вологи.

Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Як краще захистити свій будинок від ерозії і вологи
Волога і ерозія - це фактори, які поступово руйнують споруди. Важливо не допустити їх вплив на будинок, щоб він простояв максимально довго. Для подібних цілей часто використовується фасадна фарба, яка створює надійний захист від негативних факторів.О..

Рекомендовані товари

Теги: baumit, silikoncolor, силіконова, фарба, база, кг, фарба, для, зовнішніх, робіт база, фарба