144 грн
Є в наявності

Технічна карта

Baumit Spritz модифікований, паропроницаемий, високоадгезійна, цементний обризг для ручного та механізованого нанесення. Зручний у застосуванні, екологічно безпечний.

Призначений для зміцнення всіх видів мінеральних підстав, підвищення адгезії і вирівнювання всмоктуючої здатності основ перед наступним нанесенням штукатурних шарів Baumit. Не використовувати в якості вирівнюючого шару. Застосовується зовні і всередині будівель.


Характеристики
Витрата: 5 кг / м2 / 2 мм товщини шару
Температура застосування: від + 5⁰С до + 30⁰С
Час використання готової суміші: 60 хв.

Штукатурка - різновиди і характеристика
Штукатурка - різновиди і характеристика
Завдяки тому, що на сьогоднішній день будматеріали представлені в більшому асортименті, для конкретного виду робіт можна легко вибрати найбільш підходящий варіант. Так, одним з важливих етапів ремонту і будівництва є штукатурка оздоблювальних поверхо..
Машинна штукатурка: навіщо і коли використовувати
Машинна штукатурка: навіщо і коли використовувати
Кожен, хто починає ремонт, вважає за краще, щоб результат його старань мав довговічний і якісний результат. У той же час, важливо зробити все красиво і швидко, і при цьому витративши невелику кількість грошей або власних зусиль. Давно заведено, що шт..
Цементна штукатурка: різновид і практичність
Цементна штукатурка: різновид і практичність
При виконанні будівельних робіт різного характеру неможливо не зіткнутися з використанням цементної штукатурки. Її застосовують при ремонті будинку, квартири, офісів та інших споруд, вона відмінно підходить для оздоблювальних робіт як всередині, так ..

Теги: baumit, spritz, цементний, обризг, кг, штукатурки, механізованого, та, ручного, нанесення, кладочні, розчини штукатурки