2 965 грн
Немає в наявності

Caparol Amphisil B1 фарба фасадна посилена силоксаном 12,5л

Матова, посилена силоксаном, фасадна фарба Caparol Amphisil 1 з мінеральним характером і високою здатністю до дифузії особливо економічна при комбінованому використанні з грунтовкою Capasol. Водовідштовхувальна, стійка до лугів, висока здатність до дифузії. Сполучна - дисперсія на основі синтетичної смоли відповідно до стандарту DIN 55945 + силоксан. Caparol Amphisil 1 має матовий блиск, колірний тон - білий.

Призначається для високоякісних покриттів з високим захистом від впливу дощу фасадних поверхонь. Особливо підходить для покриттів на мінеральних штукатурках. Покриття фарби Amphisil надзвичайно економічні, так як вона може розбавлятися ґрунтовкою Capasol, що дозволяє на володіють несучою здатністю, міцних підкладках в більшості випадків обійтися без спеціальної грунтовки.

Капарол Амфіса може бути самостійно отколеровать за допомогою фарб Alpinacolor або полнотонових і подцветочних фарб AVA Amphibolin Volltonund Abtonfarben. Щоб уникнути виникнення різниці в колірних відтінках при самостійному подцвечени слід колеровать відразу всю необхідну кількість матеріалу, перемішуючи окремі отколеровать партії фарби між собою.

Зберігати в прохолодному місці, але не на морозі. В місці, недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу ж промити їх водою. При нанесенні матеріалу методом розпилення не вдихати утворюється туман. Не викидати в стічні води.

Рекомендовані товари

Теги: caparol, amphisil, фарба, фасадна, посилена, силоксаном, 125л, фасадна фасадна