3 120 грн
Немає в наявності

Caparol Capatect-Gewebe 645/00 50м.п, сітка фасадна щільність 150гр / м2 (55 м2)

Склосітка для створення армованого шару в легкій штукатурної системі утеплення (ЛШС) Capatect, застосовується для втапливания в один з нижчезазначених видів армуючої маси: - Capatect-Klebe-und Spachtelmasse 190, - Capatect- Klebe- und Armierungsmasse 186M, - Capatect-Armierungsputz 133 - Capatect-ZF-Spachtel 690 - Capatect-KD-Pulverspachtel 693 Властивості - стійка до зрушень - висока міцність на розрив - вільна від размягчителей - щелочеустойчівая - розмір комірки - 4х4 мм - обрізані краї.

Технічні дані

- Маса: 150 г / м2 ± 5% згідно DIN 53854 - вихідна міцність на розрив (у ланцюзі) +1750 N / 5 см - втрата міцності на розрив по- сле перебування в лужному сре- де: <50% (28 днів в 5% -м розчином NaОH або 24 ч в лужному розчині з рН 12,5 / + 60С) - захисний шар: 20-30%, органи- чний.

Армуюча сітка необхідна для зміцнення поверхні і захисту від тріщин і розбіжності швів.

Армування всіляких розчинів застосовується у двох випадках - коли потрібна його висока механічна міцність і у випадку соединения непоєднуваних на перший погляд елементів (наприклад, укласти штукатурку на металеву поверхню).

Рекомендовано застосування армуючої сітки в складних випадках. Армувати штукатурку необхідно для поліпшення її зчеплення зі стіною і запобігання утворення тріщин. Для поліпшення адгезії штукатурки необхідно добре очищати стіну і застосовувати відповідні грунтовки. Армуюча сітка дозволяє зменшити видимість тріщин, а не запобігти їх освіту.

Армуюча сітка буває зі скловолокна і металева. Металева сітка застосовується при оштукатурюванні поверхонь з сильними нерівностями і виступами, а також для обробки «мокрого фасаду». При вирівнюванні потрібно наносити потовщений шар штукатурки, який після повного висихання може роздутися і відійти. Щоб цього не сталося потрібно використовувати армування сіткою гарної якості для «мокрого фасаду» крупноячеистая (більше 4 мм), (4-15 мм) металевою сіткою. Це фактично штукатурна сітка робить ефективніше терміни служби фасаду. Тому що сітка менш міцна і дешева швидше розчиняється в розчині і вже не може витримувати навантаження атмосферні, також роз'їдається агресивної цементно-піщаної штукатуркою і застосовується зазвичай під гіпсову штукатурку невеликої товщини. Тобто, це малярська сітка з осередком 2-3 мм, яку краще застосувати на фінішній обробці стіни шпаклівкою або штукатурці гіпсовими сумішами щодо рівних стін, з товщиною нанесення штукатурки менше 20 мм.

Армування штукатурки на поверхні стін в найчастіше проводитися не суцільно, а тільки в місцях сполучення різних оздоблювальних поверхонь і конструктивних елементів. Але при нанесенні штукатурного шару на поверхню стелі або при роботі в свежевозведенном будівлі, ще не дав усадки, рекомендується проводити армування по всій площі. Не варто економити на армуючої сітки при оздоблювальних роботах в сирому свіжозбудовану будівлі, це може призвести до утворення тріщин по всій товщині штукатурного шару. Штукатурна сітка створює, каркас, який підвищує міцність всього шару, нанесеного на стіну покриття. Тому сітка в обов'язковому порядку повинна бути просякнута спеціальними складами. Металеву сітку, як правило, використовують для захисту від механічних навантажень на стінах першого поверху.

Рекомендовані товари

Теги: caparol, capatect-gewebe, 645/00, 50м.п, сітка, фасадна, щільність, 150гр, м2, (55, м2), склосітка склосітка