1 026 грн
Є в наявності

Полімерцементна крупнозерниста ремонтна суміш для відновлення поверхонь бетонних та залізобетонних будівельних конструкцій, ремонту локальних пошкоджень та дефектів усередині та зовні будівель (товщина шару за одне нанесення від 10 до 100 мм)

ВЛАСТИВОСТІ

водо- та морозостійка
висока міцність
водонепроникність
швидкотвердіюча
висока адгезія до бетону
армована мікроволокнами
тріщиностійкість
стійка до дії солей
ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CD 22 призначена для відновлення вертикальних та горизонтальних поверхонь бетонних та залізобетонних будівельних конструкцій, ремонту локальних пошкоджень та дефектів усередині та зовні будівель. Товщина шару за одне нанесення від 10 до 100 мм. У разі вирівнювання великих нерівностей рекомендується додавати до 30% фракціонованого гранітного відсіву фракцією 2-8 мм. При ремонті поверхонь з великими перепадами на поверхні розчинну суміш наносити виключно в заздалегідь підготовлену опалубку. Не використовувати для ремонту легких бетонів або цементно-піщаних, цементно-вапняних або гіпсових штукатурок і як штукатурку, що вирівнює, на поверхнях з цегли.

Шпаклівка: застосування
Шпаклівка: застосування
Шпаклівка використовується для вирівнювання поверхні і подальшого нанесення фарби або шпалер на поверхню. Матеріал має ряд особливостей, перед використанням слід ознайомитися з інструкцією і порадитися з професіоналом. Інакше, стіни можуть вийти крив..

Теги: ceresit, шпаклівка, полімерцементна, 5-30, мм/25, кг, матеріали, для, облаштування, промислових, підлог шпаклівка, матеріали