ДВП

Великим попитом і широким застосуванням в будівництві, ремонті, користується плита ДВП (деревоволокниста плита). Робиться вона методом гарячого пресування волокон, які виходять з різних матеріалів (тирса, тріски, стружка). Відходи залишаються при переробці деревини. Матеріал плити з дуже пристойною щільністю. Досягається це, завдяки просоченню або покриттю певними складами і дає можливість робити його кріплення до поверхні, за допомогою цвяхів або саморезiв.

Ламіноване ДВП

Серед великої різноманітності ДВП високим попитом і популярністю користується ламінована плита. Має хорошу міцність і вологостійкість, завдяки наявності в складі спеціальної суміші, в яку входять синтетичні смоли. Як матеріал, для будівництва дуже універсальний. Де його можна застосувати:

    •    міжкімнатні перегородки;

    •    невеликі арки;

    •    складні підвісні стелі;

    •    облицювання фасадів;

    •    панелі для стін.

Також плити мають високу звукоізоляцію. Їх часто застосовують в офісних приміщеннях, студіях звукозапису, навчальних аудиторіях. Можна використовувати для облицювання стін меблів, саме цей вид і є ДВП. Купити цей матеріал просто - він доступний і широко представлений в будівельних магазинах.

Матеріал зарекомендував себе дуже простим в обробці. Невисока вага полегшує його монтаж. Володіє довгим часом служби. Доглядати за поверхнею плити досить легко, потрібно лише протерти її поверхню вологою ганчіркою без додавання інших засобів (миючі, пральний порошок тощо). Одна з головних причин високого попиту на ДВП - ціна, яка зовсім невисока, і будь-який покупець знайде прийнятний варіант для покупки. Вона залежить від параметрів самої плити, її розмірів, типу і товщини. Підібравши оптимальний варіант, можна зменшити витрати на вартість ремонту, зберігши при цьому його високу якість.Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)