
Фанера в Україні користується значним споживчим попитом. Виробляється вона з натурального деревного шпону товщиною від 0,35 мм до 4 мм. Застосовувати фанерну дошку можна в різних облицювальних роботах, внутрішній обробці приміщень, виробництві і виготовленні меблів, тари, а також дерев'яних іграшок, що зараз на ринку має досить-таки великий попит серед покупців. Сама надійність фанери залежить від кількості шарів і, звичайно ж, якості деревини. Обов'язково кількість шарів має бути непарною, а саме, від 3 і більше. Викладають листи перпендикулярно до попереднього, роблять це для того, щоб фанера була надійною і довговічною.
Існує кілька видів фанерного листа:
• ламінований хвойний (в основному використовується в декоративних і дизайнерських роботах, виготовлення різних форм);
• вологостійкий (застосовується для музичних інструментів, рекламних щитів машинобудування і багато іншого);
• промислово-побутовий, вважається базовою фанерою з березового шпону.
Ціна фанери залежить від товщини, сорти деревини, розміру, конструкції і обробки (шліфована і не шліфована). Зараз великий акцент фанерного листа робиться в першу чергу на екологічність товару, низьку собівартість, доступність, практичність. Не варто також забувати про те, що технологія виробництва фанерного листа весь час поліпшується.
Купити фанеру зараз можна в будь-якій компанії, яка займається деревом і деревообробкою або в будівельних магазинах, а можна замовити у нас по інтернету. Якість залежить, в першу чергу, від сировини, яку використовують при виготовленні.
І наостанок хочеться додати, щоб не потрапити на несумлінного виробника, перед тим, як робити покупку, вивчіть сайти і обов'язково прочитайте відгуки покупців обраних вами компаній.