225 грн
Є в наявності

Ферозіт 109 Клей для приклеювання пінополістиролу і мінеральної вати 25 кг
Ферозіт 109 - суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляних, бетонних, оштукатурених поверхнях при влаштуванні систем утеплення. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, масел та ін. Штукатурку, яка відстає від основи, видалити. Поверхня стіни зі штукатуркою або без зачистити механічним способом, наприклад, з використанням дротяної щітки, і вимити водою під тиском. Нерівності більше 10 мм і місця, де видалений штукатурку, вирівняти з використанням штукатурки Ферозіт 220. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При необхідності зміцнити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування
Клейову розчинну суміш готувати з розрахунку 0,20-0,22 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Витрати суміші Ферозіт 109:
4,5-6 кг суміші на 1 м2 поверхні

Виконання робіт
При приклеюванні плит на рівні поверхні нанесення клею виконувати за допомогою шпателя із зубцями 10x10 мм, рівномірно розподіляючи масу по всій поверхні. При приклеюванні на нерівні підстави на відстані 3 см від краю плити нанести клейову розчинну суміш суцільною смугою шириною 3-4 см, влаштовуючи розриви для запобігання утворення повітряних пробок. На решту поверхні плити розміром 50x100 см викласти 3-4 грудки суміші. Місця нанесення клею на мінераловатні плити попередньо промазати клеєм для забезпечення надійного зчеплення. Плити повинні бути приклеєні не менше, ніж на 50% площі своєї поверхні. Після нанесення розчинної суміші плиту прикласти до стіни на призначене місце і притиснути до отримання рівної площини з сусідніми плитами. Видалити надлишок клею - на торцях не повинно бути залишків. Теплоізоляційні плити приклеювати з розбіганням швів. Механічне закріплення та виконання гідрозахисного покриття проводити не раніше 3-х днів після приклеювання плит. Розчинну суміш використовувати не пізніше, ніж через 2,5 години після приготування. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу і основи від +5 до + 30 ° С. Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплювання розчинної суміші може змінюватися