315 грн
Є в наявності

Ферозіт 110 Клей для кріплення і захисту утеплювача 25кг


Ферозіт 110 - армована волокном суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для закріплення пінополістирольних і мінераловатних плит на цегляних, бетонних, оштукатурених поверхнях і виконання армованого гідрозахисного шару в системах утеплення будівель. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, масел та ін. Штукатурку, яка відстає від основи, видалити. Поверхня стіни зі штукатуркою або без зачистити механічним способом, наприклад, з використанням дротяної щітки і вимити водою під тиском. Нерівності більше 10 мм і місця, де видалений штукатурку, вирівняти з використанням штукатурки Ферозіт 220. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При необхідності зміцнити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування
Клейову розчинну суміш готувати з розрахунку 0,22-0,24 л води на 1 кг клею, поступово засипаючи суху суміш з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Витрати
Закріплення теплоізоляційних плит - 4,5-6 кг / м2
Віконння армованого гідрозахисного шару - 4,5-6 кг / м2

Виконання робіт
При приклеюванні плит на рівні поверхні нанесення клею виконувати за допомогою шпателя із зубцями 10х10 мм, рівномірно розподіляючи масу по всій поверхні. При приклеюванні на нерівні підстави на відстані 3 см від краю плити нанести розчинну суміш смугою шириною 3-4 см, влаштовуючи розриви для запобігання утворення повітряних пробок. На решту поверхні плити розміром 50х100 см викласти 3-4 грудки розчіну.На мінераловатні плити клей наносити на всю поверхню плити, попередньо промазав її клеєм для забезпечення надійного зчеплення. Після нанесення розчинної суміші плиту прикласти до стіни на призначене місце і притиснути до отримання рівної площини з сусідніми плитами. Видалити надлишок клею - на торцях не повинно бути залишків. Теплоізоляційні плити приклеювати з розбіганням швів. Механічне закріплення та виконання гідрозахисного покриття проводити не раніше 3-х днів після приклеювання плит

Для виконання армованого гідрозахисного шару розчинної суміші наносити на поверхню плити суцільними смугами на ширину армуючої сітки. Шпателем з зубцями 10x10 мм провести вирівнювання товщини шару клею. Використовуючи шпатель з рівним краєм, втиснути сітку і рівно зашпаклювати. Сітка повинна бути повністю втопленою в клей, рівномірно натягнутою, без складок і бульбашок. Перекриття сусідніх смуг сітки повинне становити не менш 10 см. Товщина отриманого покриття - 3-4 мм. Нанесення декоративних штукатурок проводити не раніше 3 доби після виконання гідрозахисного шару. При виконанні монтажних, армуючих та оздоблювальних робіт температура повітря, підстави і використовуваних матеріалів повинна бути в межах від + 5 ° С до + 30 ° С. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямих сонячних променів, вітру і дощу, а при вітряній або жаркій погоді періодично (не рідше З разів за 12 ч.) Воложити. Розчинну суміш використовувати не пізніше, ніж через 2,5 год. Після приготування. Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплювання розчинної суміші може змінюватися.