369 грн
Є в наявності

Ферозіт 111 Клей для виконання армованого шару в системах теплоізоляції 25кг

Ферозіт 111 - суха клейова суміш на основі цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для виконання гідрозахисного армованого шару по пінополістирольних і мінераловатних плитах при влаштуванні систем утеплення. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду. Виконання армованого шару виконувати не раніше 3 доби після приклеювання теплоізоляційних плит. При виконанні армованого шару по пінополістирольних плитах, які тривалий час піддавалися впливу сонячних променів, механічно зачистити верхній пошкоджений шар плити.

Приготування розчину
Клейовий розчин готувати з розрахунку 0,24-0,26 л води на 1 кг клею, засипаючи суху суміш з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси без грудок. Після п'ятихвилинної витримки розчин повторно перемішати.

Витрати клейової суміші Фереза 111
від 4,5 кг на 1 м2

Виконання робіт
Розчинну суміш наносити на поверхню плити з використанням шпателя з рівним краєм суцільними смугами на ширину армуючої сітки. Шпателем з зубцями 10x10 мм провести вирівнювання товщини шару клею. Використовуючи шпатель з рівним краєм, втиснути сітку і рівно зашпаклювати. Сітка повинна бути повністю втопленою в клей, рівномірно натягнутою, без складок і бульбашок. Перекриття сусідніх смуг сітки повинне становити не менш 10 см. Товщина отриманого покриття - 3-4 мм. Нанесення декоративних штукатурок проводити через 3 доби після виконання гідрозахисного шару. При виконанні монтажних, армуючих та оздоблювальних робіт температура повітря, підстави і використовуваних матеріалів повинна бути в межах від + 5 ° С до + 30 ° С. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямих сонячних променів, вітру і дощу, а при вітряній або жаркій погоді періодично (не рідше З разів за 12 ч.) Воложити нанесені покриття. Час придатності розчину 2-2,5 години. Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища 20 ° С і вологості 60%. При інших умовах час висихання та схоплювання клейового розчину може змінюватися.