799 грн
Є в наявності

Ферозіт 17 бетоноконтакт грунтовка з кварцовим писком 10л

Ферозіт 17 Бетонконтакт - адгезійна фарба на основі акрилової дисперсії з кварцовим наповнювачем для попередньої обробки гладких, щільних основ (керамічної плитки, олійної фарби, бетону та ін.) Перед нанесенням вирівнюючих штукатурок Ферозіт 220, Ферозіт 222, Ферозіт 250, Ферозіт 251, Ферозіт 252 для використання в якості адгезійного шару перед укладанням керамічної плитки за старою плитці з використанням клею для плитки Ферозіт 100, Ферозіт 101, Ферозіт 103 для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01- 87. Основа повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, жиру, залишків фарб і масел. Ділянки з низькою адгезією видалити механічно. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування
Ферозіт 17 Бетонконтакт випускається у вигляді фарби, готової до використання. Перед початком роботи перемішати вміст відра за допомогою дриля з насадкою до отримання однорідної консистенції.

Витрати
0,35 кг на 1 м2 поверхні

Виконання робіт
Ферозіт 17 Бетонконтакт рівномірно нанести на підготовлену основу за допомогою кисті, щітки або валика. Рівномірність нанесення оцінювати по однорідності кольору. Наносити вирівнюючу штукатурку або укладати плитку можна після повного висихання, але не раніше, ніж через 6:00 після нанесення Бетонконтакт. Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60%. При інших умовах час висихання фарби може змінюватися. Інструмент вимити водою відразу після вікорістання.Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу і основи від + 5 ° С до + 30 ° С, відносній вологості до 80%.