579 грн
Є в наявності

Ферозіт 201 Штукатурка з декоративною фактурою типу "Шуба" з розміром зерна 1,5 мм

Ферозіт 201 - суха суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для отримання штукатурки з декоративною фактурою типу "шуба" з розміром зерна 1,5 мм на бетонних, цементних та цементно-вапняних основах, гідрозахисних армованих шарах в системах утеплення. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, масел та ін. Нерівність поверхні виправити за допомогою штукатурки Ферозіт 220. Основи з гіпсових штукатурок, шпаклівок, вапняних і слабких вапняно-цементних штукатурок обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1 . Перед нанесенням декоративних штукатурок поверхню обробити грунтувальною фарбою Ферозіт 11.

Приготування
Штукатурну розчинну суміш готувати з розрахунку 0,21-0,23 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати. Щоб уникнути можливої нерівномірності забарвлення покриття для замісу використовувати весь вміст мішка.

Витрати
2-2,5 кг суміші на 1 м2 поверхні.

Виконання робіт
Розчинну суміш нанести на основу за допомогою пластмасового або металевого шпателя або терки, вирівнюючи товщину шару до розміру зерен крихти. Декоративну фактуру формувати пластмасовою теркою. Період часу між нанесенням суміші та її затіркою (5-15хв.) Залежить від ступеня водопоглинання основи, температури навколишнього середовища і консистенції суміші. Не можна доводити до пересихання країв нанесеної суміші, що може стати причиною нерівномірного забарвлення поверхні (виконувати роботу методом "мокре по мокрому"). На поверхнях, не розмежовано виступами, карнизами, кутами будівель та ін. Роботи слід проводити безперервно і чітко дотримуватися співвідношення між кількістю води і сухої суміші для кожного замісу. При стикуванні шарів штукатурки використовувати малярську стрічку, яку слід відривати до висихання штукатурки. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3-4 днів поверхню оберігати від прямих сонячних променів, вітру і дощу, а при вітряній або жаркій погоді періодично (не рідше 3 разів на 12 ч.) Воложити нанесенні покриття. Поверхню можна фарбувати акриловими, силікатними, силіконовими фарбами через 3 доби після нанесення штукатурки. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, підстави та матеріалів від + 5 ° С до + 30 ° С. Суміш розчину використовувати не пізніше, ніж через 2:00. після приготування. Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60%. За інших умов відкритий час і термін придатності розчинної суміші може змінюватися.