479 грн
Є в наявності

Ферозіт 213 Штукатурка з декоративною фактурою типу "Короїд" з розміром зерна 3 мм 25кг

Ферозіт 213 - сухі суміш на основі білого цементу, наповнювачів та полімерних модифікаторів для отримання штукатурки з декоративною фактурою типу "короїд" з розміром зерна 3 мм на гіпсових, бетонних, цементних та цементно-вапняних основах, захисних армованих шарах в системах утеплення. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, масел та ін. Основи з гіпсових штукатурок, шпаклівок, вапняних і слабких вапняно-цементних штукатурок обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1. Перед нанесенням декоративної штукатурки основу обробити грунтувальною фарбою Ферозіт 11.

Приготування
Штукатурну розчинну суміш готувати з розрахунку 0,18-0,20 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п'ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати. Щоб уникнути можливої нерівномірності структури покриття для замісу використовувати весь вміст мішка.

Витрати

3,5-4 кг суміші на 1 м2 поверхні.

Виконання робіт
Розчинну суміш нанести на основу за допомогою терки, полутерком або шпателя з нержавіючої сталі, тримаючи інструмент під кутом ≈30о. Після вирівнювання шару штукатурки до товщини зерен крихти (поява структурних ризиків) поверхню затерти пластмасовою теркою. Період часу між нанесенням розчинної суміші і її затіркою (5-15 хв.) Залежить від ступеня водопоглинання основи, температури навколишнього середовища і консистенції суміші. Штукатурки Ферозіт 213 можна затирати по вертикалі і по горизонталі, круговими або хрестоподібними рухами, залежно від бажаної фактури. Не можна доводити до пересихання країв нанесеної розчинної суміші, що може стати причиною нерівномірного забарвлення поверхні (виконувати роботу методом "мокре по мокрому"). На поверхнях, не розмежовано виступами, карнизами, кутами будівель та ін., Роботи слід проводити безперервно і чітко дотримуватися співвідношення між кількістю води і сухої суміші для кожного замісу. При стикуванні шарів штукатурки використовувати малярську стрічку, яку відривати до висихання штукатурки. Для забезпечення максимальної міцності покриття протягом перших 3 днів поверхню оберігати від прямих сонячних променів, вітру і дощу, а при вітряній або жаркій погоді періодично (не рідше 3 разів на 12 ч.) Воложити нанесені покриття. Поверхню можна фарбувати акриловими, силікатними, силіконовими фарбами через 3 доби після нанесення штукатурки. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу і основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Суміш розчину використовувати не пізніше 2 ч. Після приготування. Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60%. За інших умов відкритий час і термін придатності розчинної суміші може змінюватися.