2 299 грн
Є в наявності

Ферозіт 33 штукатурка "Мозаїка" - стійка до зміни атмосферних впливів 25 кг

Ферозіт 33 - штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленої крихти та модифікуючих добавок для отримання декоративного покриття при виконанні оздоблювальних робіт всередині приміщень та зовні. Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням (коридори, сходові клітки, офіси і т.п.).

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, без залишків бруду, цвілі, фарб, однорідною за кольором. Основи зі зниженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1. При виконанні штукатурки по цементним або цементно-вапняних основах їх вік повинен перевищувати 28 діб. Щоб уникнути плям перед нанесенням декоративної штукатурки загрунтувати основу грунтувальною фарбою Ферозіт 11. Нанесення штукатурки виконувати після висихання грунтовки фарби.

Приготування
Ферозіт 33 випускається у вигляді суміші, готової до використання. Перед початком роботи перемішати вміст відра за допомогою дриля з насадкою при малих обертах до отримання однорідної консистенції.

Витрати:
3,4-4 кг на 1 м2 при розмірі зерна 0,8-1,2 мм;
4,5-5 кг на 1 м2 при розмірі зерна 1,0-1,6 мм.

Виконання робіт
Штукатурку нанести на підставу шпателем з нержавіючої сталі і вирівняти пластиковою теркою. Товщина нанесеного шару повинна становити не менше 1,5 товщини зерен наповнювача. Для отримання однорідного покриття роботи необхідно проводити на всій оздоблювальні поверхні за один прийом. На поверхнях, не розмежовано виступами, карнизами, кутами будівель та ін. Використовувати штукатурку з однієї партії. Стики виконувати з використанням малярної стрічки. Надмірне затирання може призвести до неоднорідності забарвлення поверхні (плям). Контроль якості виконаного покриття на відсутність дефектів - западин, виступів, залисин - виконувати за допомогою профільного освітлення відразу після нанесення. При виявленні дефектів усунути їх негайно, до підсихання покриття. Поверхня оберігати від прямих сонячних променів, дощу і вітру до висихання штукатурки. При температурі навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60% час висихання штукатурки становить 48 ч. Висока вологість і низька температура повітря значно збільшують час висихання штукатурки. Безпосередньо після нанесення штукатурка має молочно-блакитний колір, який в процесі формування плівки зникає. При тривалому впливі вологи можливе легке помутніння плівки, яке після висихання зникає. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу і основи від + 5 ° С до + 30 ° С і відносній вологості до 80%.

Заходи безпеки
Закриті приміщення після нанесення штукатурки необхідно провітрити до зникнення характерного запаху. Уникати контакту зі шкірою та очима. У разі попадання в очі промити їх достатньою кількістю води і звернутися до лікаря. Не допускати потрапляння продукту в стічні води, каналізації та водойм. Утилізацію здійснювати згідно з вимогами діючих норм.