345 грн
Є в наявності

Ферозіт 15 Грунтовка силікатна володіє паропроницаемой і проникаючою здатністю 10л

Ферозіт 15 - універсальна грунтовка на основі рідкого скла з органічними додатками для обробки бетонних підстав, цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок і шпаклівок. Має високу адгезію до основи і проникаючою здатністю, паропроникна. Особливо ефективна для закріплення основ. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Підготовка основи
Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, жиру, цвілі, грибків, залишків фарб, масел та ін.

Приготування
Ферозіт 15 випускається у вигляді емульсії, готової до використання.

Витрати
0,1-0,2 л на 1м2 поверхні. Витрати залежать від поглинаючої здатності і структури поверхні.

Виконання робіт
Грунтовку наносити за допомогою щітки рівномірним шаром, ретельно втираючи її в основу. Час висихання покриття 2-3 ч. При температурі навколишнього середовища + 20 ° С і вологості 60%. При високій вологості і низькій температурі час висихання значно продовжується. Подальшій обробці поверхня може піддаватися через 12 ч.

Увага!
При застосуванні уникати попадання Ферозіт Грунт 15 на скляні, керамічні, лаковані, металеві, дерев'яні, клінкерні поверхні, що може призвести до їх пошкодження. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу і основи від + 8 ° С до + 30 ° С.

Заходи безпеки
Містить рідке скло. Уникати контакту зі шкірою та очима. У разі контакту з очима необхідно промити їх достатньою кількістю води і звернутися до лікаря. Не допускати потрапляння продукту в стічні води, каналізації, водойм. Утилізацію здійснювати згідно з вимогами діючих норм.