165 грн
Є в наявності

Ферозіт Штукатурка цементно-вапняна для вирівнювання поверхні 25кг

ФЕРОЗІТ 220 - суха суміш на основі цементу і вапна з наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання поверхонь з цегли, бетону, пінобетону, старої штукатурки. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Підготовка основи
Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, жирів, залишків масляної або емульсійної фарб. Поверхні осипаються, зачистити механічним способом. При виконанні штукатурки по бетону зубилом або іншим гострим інструментом зробити смуги у вигляді густої сітки глибиною близько 3 мм. При виконанні штукатурки по силікатної цеглі використовувати армуючу металеву сітку. Поверхні з підвищеним водопоглинанням добре зволожити. Слабкі підстави зміцнити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування
Штукатурну розчинну суміш готувати з розрахунку 0,17-0,20 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка в ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні (при малих обертах) до утворення однорідної маси. Консистенція розчинної суміші підбирається в залежності від виду виконуваних робіт.

Витрати
15 кг сухої суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм.

Виконання робіт
Штукатурну розчинну суміш накидати рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. Товщина шару за один прохід - не більше 20 мм. Надлишок суміші зібрати дерев'яною або металевою рейкою. Затірки поверхні проводити дерев'яною або пластмасовою теркою після підсихання штукатуркі.Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалуц та основи вд +50 до + 300С.Розчінову суміш використовувати не пізніше, ніж через 2,5 год після приготування. Для забезпечення оптимальних умов гідратації протягом перших 3 днів від нанесення поверхню оберігати від прямих сонячних променів, вітру і дощу (завішувати фасад сіткою), а при вітряній або жаркій погоді періодично (не рідше 3 разів на 12 год) зволожувати нанесені покриття Зазначені рекомендації стосуються температури навколишнього середовища + 200С і вологості 60%. За інших умов термін придатності розчинної суміші може змінюватися.