Гіпсокартонні системи

Гіпсокартонні системи: все необхідне для монтажу

Для обробки квартир, будинків з нерівними стінами та стелями багато хто використовує гіпсокартон. Це міцний та щільний матеріал, який приховує будь-які дефекти поверхні та застосовується також у декоративних цілях. Щоб його встановити, знадобиться кріплення для гіпсокартону – дрібні деталі в широкому асортименті.

Важливо не тільки вибрати відповідні листи, але й визначитися з кріпленнями для їх встановлення. Одним із серйозних недоліків обробки є крихкість, чутливість до сильних ударів. Тому потрібні деталі, здатні істотно посилити міцність конструкції та забезпечити її довгу, якісну експлуатацію. Вони допоможуть надійно зафіксувати облицювання.

Покупка оздоблювального матеріалу

Гіпсокартон відрізняється за призначенням та характеристиками. Він буває звичайним, що найчастіше використовується в житлових приміщеннях, оформленим у сірому кольорі. Такі листи використовують лише в кімнатах із нормальними, а не підвищеними показниками вологості. Вибираючи кріплення для гіпсокартону такого типу гіпсокартону, потрібно враховувати, що товщина у нього різна, залежно від монтажу на стіни або стелю.

Для санвузла або ванни необхідно вибирати вологостійкі покриття, які відрізняються від стандартних характерним зеленим кольором. Вони не бояться впливу вологи завдяки наявності спеціального захисного прошарку. Запобігають відволоженню стін та появі плісняви, надають приміщенню естетичного вигляду. Моделі з вологовідштовхувальними властивостями випускає відома компанія Siniat.

Гіпсокартонні системи бувають також вогнестійкими із застосуванням матеріалу з відповідними властивостями. Вони незамінні у приміщеннях, де підвищений ризик займання, адже не бояться вогню завдяки наявності у складі спеціальних добавок. Для студій звукозапису, танцювальних та музичних класів купують шумозахисні листи, які приглушують гучні звуки – їх називають ще акустичними.

Різновиди кріплень для обробки

Щоб встановити лист, необхідні додаткові деталі, від них залежить якість роботи та довговічність готової системи. Вибираючи кріплення для гіпсокартону до стіни, необхідно керуватися матеріалами основи – наприклад, цегла, бетон тощо. Щоб завершити роботу та отримати відмінний результат, знадобиться цілий набір елементів.

Для кріплення купують такі види профілів:

  • стельовий. Робиться з металу, забезпечує міцну та довговічну фіксацію, випускається у широкому асортименті розмірів. Дозволяє зробити додаткові отвори під кабелі;
  • стійковий. Призначений для облаштування облицювання міжкімнатної або декоративної перегородки;
  • напрямний. Як і попередні різновиди, відрізняється за розмірами й шириною, підбирається в залежності від характеристик плити, що монтується.

Купити кріплення для гіпсокартону та інші матеріали, необхідні для встановлення, пропонує інтернет-магазин «Будівельна гільдія». Тут можна придбати підвіси, з'єднувачі, спиці, фіброцементні плити та багато іншого.Показано з 1 по 48 із 81 (всього 2 сторінок)