Еластична обмазочна

При будівництві будь-яких видів фасадів, буде це житловий будинок або промисловий об'єкт, основною і невід'ємною частиною є гідроізоляція приміщення - дуже важливий процес для будь-якого виду будівельних робіт.

Особливу увагу слід приділити гідроізоляції фундаменту - це один з найважливіших етапів будівництва будинку і будь-якого приміщення. Якщо гідроізоляція виконана недбало і неякісно, ​​через кілька років можуть виникнути небажані проблеми, з якими буде важко впоратися. Сучасні виробники пропонують великий асортимент технологій і матеріалу. З одного боку це добре, є асортимент, значить, є вибір.

Гідроізоляційний матеріал для фундаменту може бути різноманітний у виборі. У таких питаннях кращим рішенням буде звернутися до фахівця, у якого є кваліфікація і досвід в проведенні таких робіт. Краще зробити один раз, але якісно і надійно, щоб уникнути проблеми з розкриттям фундаменту, яке обійдеться дуже недешево.

Особливо уважно варто поставитися до такого виду робіт як, обмазочна гідроізоляція в ванній кімнаті, це приміщення вимагає особливого підходу в зв'язку зі специфікою його використання. Перепади температури, утворення конденсату, підвищена вологість — всі ці фактори несприятливо впливають на обстановку і обробку. Крізь шви, волога потрапляє під плиточне облицювання, збирається в місцях стиків і проведення труб, під кахлем, створюючи при цьому сприятливе середовище для розмноження шкідливих для організму бактерій, цвілі і різного виду грибка. Ось тут і застосовується еластична обмазочна гідроізоляція.

Обмазувальна гідроізоляція служить для захисту від вологи і вогкості бетонних перекриттів, стін, підлоги. Шар гідроізоляції - це гарант збереження від непередбачених аварійних ситуацій, пов'язаних із затопленням. Такий вид робіт виконується нанесенням пластичного шару гідроізоляційної суміші. Товщина може бути від 1 мм і більше 1см, в залежності від кількості нанесених шарів. Обмазувальні гідроізоляційні суміші для бетону створюють ряд відмінних характеристик, головні з яких:

       •  властивості бетону значно поліпшуються. Підвищується влагонепроникнiсть і морозостійкість;

       •    створює хороший захист від впливу лугів і кислот;

       •    перешкоджає скупченню вологи і появи цвілі і грибка;

       •    міцне і еластичне покриття без швів;

       •    не потребує гладкої поверхні, наноситься на будь-яку основу.

Даний вид матеріалу є ефективним покриттям для захисту, як цегляних поверхонь, так і для оштукатурених і бетонних.Гідроізоляція Hydrostop Casco, 7кг
Нема в наявності
Показано з 1 по 27 із 27 (всього 1 сторінок)