2 189 грн
Є в наявності

Johnstones Flortred фарба для підлоги на розчиннику для внутрішніх дерев'яних, мінеральних і металевих статевих покриттів.

Призначення.

Фарба «Johnstone's Flortred (Флортред)» призначена для декоративного фарбування всіх типів поверхонь.

Галузь застосування.

Застосовують у інтер'єрних роботах для обробки підлог з бетону, заліза, сталі та дерева. Також підійде в якості засобу нанесення розмітки та маркування на прилеглі до приміщення території (пішохідні доріжки, парковки).

Ключові переваги.

Проста процедура використання.

Багата колірна палітра.

Підвищена зчіплюваність з поверхнею і ступінь захисту від вологи (окислення, механічних пошкоджень, хімічних речовин).

Спосіб застосування.

Фарба «Johnstone's Flortred» наноситься на очищену від бруду, пилу, минулих покриттів поверхню пензлем або валиком при температурі не нижче + 10оС. Повне висихання досягається в середньому через 16-24 години, після чого можна повторити процедуру. Час висихання залежить від температурних умов роботи і відсотка вологості. Перед застосуванням ретельно збовтати без розведення і змішування з іншими засобами. Після проведеної роботи інструменти очищаються уайт-спіритом.

Витрата.

При нанесенні одного шару середня витрата складає 10-12 м2 / л і залежить від температурних умов і відсотка вологості повітря, а також стану оброблюваної поверхні.

Метод впливу.

Фарба «Флортред» проникає в структуру матеріалу, формуючи поверхневу напівглянсову плівку, яка стійка до забруднення, вологи, атмосферного впливу і механічному (хімічним) впливу.

Заходи безпеки.

При нанесенні лаку потрібен захист відкритих ділянок тіла і очей. При попаданні в очі і ротову порожнину необхідно негайно промити їх водою. Містить у своєму складі високолетких горючі речовини. Поводитися, як із побутових відходів.