2 474 грн
Є в наявності

Johnstones Water Based Gloss Інноваційна фарба на водній основі з глянцевим ефектом для внутрішнього або зовнішнього використання по деревині та металу

Призначення.

Емульсійна фарба призначена для декоративного фарбування дерева і металу.

Галузь застосування.

Застосовують у інтер'єрних і екстер'єрних роботах для обробки дерев'яних (хвойні породи) і металевих (залізо, сталь) поверхонь.

Ключові переваги.

Швидко висихає.

Проста процедура використання.

Не має запаху.

Висока сцепляемость з поверхнею, довговічність покриття.

Не завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини, не має запаху.

Пожежо-, вибухо- безпечний матеріал.

Спосіб застосування.

Фарба наноситься на очищену від бруду, пилу, знежирену і прогрунтовану поверхню пензлем або валиком при температурі не нижче + 10оС. Повне висихання досягається в середньому через 4-6 годин, після чого можна повторити процедуру фарбування. Час висихання залежить від температурних умов роботи і відсотка вологості. Перед застосуванням ретельно збовтати без розведення і змішування з іншими засобами. Після проведеної роботи інструменти очищаються водою.

Витрата.

При нанесенні одного шару середня витрата складає 10-12 м2 / л і залежить від температурних умов і відсотка вологості повітря, а також стану оброблюваної поверхні.

Метод впливу.

Фарба «Вотер Беісд Глос» проникає в структуру матеріалу, формуючи поверхневу плівку c яскраво вираженим глянцевим блиском.

Заходи безпеки.

При нанесенні фарби потрібен захист відкритих ділянок тіла і очей. При попаданні в очі або ротову порожнину необхідно негайно промити їх водою. Не містить у своєму складі високолетких горючі речовини. Утилізації в якості побутових відходів.