Клей для гіпсокартону

Гіпсокартон – матеріал, який знайшов широке застосування в ремонтах та різного типу будівництвах. З його допомогою можна облаштувати інтер'єр, використовуючи в обшивці стін, стель, або застосувати плиту в установці декору та архітектурних компонентів приміщення. Щоб правильно закріпити матеріал, потрібно вибрати й купити клей для гіпсокартону. У цьому вам із задоволенням допоможе наша команда.

До уваги домашніх умільців та професійних майстрів

Якщо вас цікавить клей для наклеювання гіпсокартону, ми готові в каталозі «Будівельної гільдії» запропонувати широкий асортимент товарів та великий діапазон цін. Свою продукцію пропонують виробники:

  • Siltek;
  • Soudal;
  • Knauf.

Водночас будь-який клей для гіпсокартону, який ви зможете купити у нас відповідає міжнародним стандартам якості.

У нас для вас працює персональний менеджер. Він супроводжуватиме вас на всіх етапах співробітництва. З ним обговорюються організаційні питання, у тому числі доставка, спосіб оплати. Крім того, якщо у вас є труднощі з вибором, фахівець допоможе купити такий клей для гіпсокартону, який влаштує вас і за ціною, і за технологічними характеристиками.

Корисні відомості про матеріал

Клей для швів гіпсокартону являє собою порошкоподібну масу. Його хімічний склад – це гіпс та різні полімерні добавки. Така суміш розрахована на те, щоб можна було приклеїти матеріал до будь-якої поверхні. Гіпсовий клей для гіпсокартону використовується для склеювання:

  • комбінованих панелей на основі гіпсу;
  • утеплювачів, у складі яких є мінеральні волокна;
  • матеріалів, зроблених із полістиролу;
  • різних декоративних елементів.

На практиці здебільшого наклеювання плити здійснюється на бетонні або газобетонні поверхні, а також на цеглу. У номенклатурі виробів є такий тип, як клей-піна для гіпсокартону. Перш ніж використовувати її, пам'ятайте, що вона дуже швидко застигає. Зважайте на цю особливість, плануючи роботу.

Перш ніж купити клей із гіпсокартону, пам'ятайте, що він може бути різних відтінків. Однак візуальні особливості маси для склеювання не позначаються ані на її якості, ані на основних характеристиках.

Технічні підказки

Багато майстрів невипадково прагнуть купити клей для гіпсокартону. Все тому, що йому властива широка низка корисних експлуатаційних характеристик. Зокрема, після його використання відсутнє таке неприємне явище, як усадка. Коли відбувається висихання, клей для гіпсокартону демонструє високу міцність. Під час роботи з ним зазначається пластичність, відсутнє комкування, що є надзвичайно зручним для майстра.

Щоб клей для гіпсокартону дав очікуваний ефект, перед роботою з ним необхідно дотримуватися нескладних умов:

  1. Забезпечити відсутність протягів.
  2. Не допускати комкування матеріалу.
  3. Уникнути висихання суміші. Найкращий спосіб – зробити стільки маси, скільки вам потрібно, роботу виконувати максимально швидко.

Перед початком використання клею необхідно поверхню, на яку плануєте наклеювати гіпсокартон, привести в належний стан. За технологічними нормами потрібно прибрати весь бруд і стару фарбу (якщо вона є), а також обов'язково очистити площу від пилу. Після наклеювання плити гіпсокартону здійснюються ґрунтування та сушіння. Перед початком роботи необхідно уважно ознайомитися з інструкцією. Так ви виключите чи мінімізуєте можливі помилки.Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)