Клей для газоблоку

Газоблок – новий матеріал, який використовують при будівництві сучасних будівель. Для того, щоб стіни в будинку з газобетону були виконані якісно, ​​слід звернути увагу на спеціальні клейові розчини, а не на традиційний цемент. Клей для газобетону забезпечує чудове з'єднання з поверхнею газоблоку, при цьому його наносяться шаром в 2-3 мм, це дозволяє кількісно скоротити використовуваний клей. Основною істотною особливістю даного матеріалу є те, що він поглинає вологу, не допускаючи її потрапляння в блок. Через це, його застосовують як шпаклівку.

Клей для газобетону: характеристика і склад

Суміш має такі функції:

  • надійне з'єднання з площиною блоку;
  • пластичність;
  • високу вологостійкість;
  • морозостійкий склад;
  • швидке висихання, до 15 хвилин.

Завдяки своїй специфіці, бауміт для газобетону має низку властивостей, які роблять з нього відмінний розчин для кладки. Моментальне схоплювання продукту дозволяє скоротити час при будівництві. Часу, за який застигає суміш, досить, щоб виправити всі неточності в кладці матеріалу. Пластичний склад дозволяє наносити його тонким шаром, тому процес усадки відсутній. Приблизна витрата суміші становить 5 кг на 1 кв. м. при товщині швів до 3 мм. Термін зберігання становить до 12 місяців. Зберігати клей для газоблоку потрібно виключно в приміщеннях, що обігріваються.

Область використання:

  • у вигляді шпаклювального засобу, для вирівнювання стін;
  • для кладки керамічної плитки;
  • при спорудженні стін з газобетонних і керамзитних блоків і ін.

Здатність не замерзати в зимовий час, дозволяє продовжувати роботи і в невеликі морози і буде залежати від кількості і якості добавок. Універсальний матеріал рекомендується використовувати при температурному режимі від + 5 до + 25 градусів за Цельсієм, допускається використовувати спеціальний сірий бауміт до - 10 ° C. Крім того, в зимовому варіанті є суттєва відмінність за складом, одним зі складових якого є особливі протиморозні домішки.

Структура клейових кладок сумішей для газобетону

Необхідні компоненти, з яких складається якісний клей – це портландцемент (основний сполучний елемент), дрібний кварцовий пісок, полімерні добавки (забезпечують здатність, що клеїть), різні модифікатори (для утримування вологи). Всі ці якості служать для того, щоб попередити розходження швів, знижують процес розтріскування, що призводить до зниження теплопровідності. Володіючи такими здібностями, бауміт можна використовувати не тільки як клейовий розчин при кладці, а й як шпаклівку.

Для того, щоб приготувати розчин для використання за призначенням, рекомендується брати теплу воду, а мішки з клеєм потрібно зберігати в теплому, сухому приміщенні. Суміш слід замішувати з розрахунком того, що її необхідно буде використовувати протягом півгодини, на відміну від літнього варіанту, який застигає за 2-3 години. Готовий клей потрібно наносити на чистий, не замерзлий, або в інеї блок. Газоблок перед застосуванням потрібно очистити від пилу, речовин, які перешкоджають з'єднанню розчинної суміші Церезіт з поверхнею, її треба ретельно відшліфувати. Рекомендується перший ряд кладки укладати на цементно-піщаний розчин, за допомогою якого максимально вирівнюється підстава.

Кладочна суміш Церезіт використовується як для побудови внутрішніх, так і зовнішніх стін. Застосування клею, як шпаклівки, забезпечує монолітність і міцність споруди.

Вартість буде залежати від того чи іншого виду клею: складу і виробника. Ціна за стандартний мішок клею, який важить 25 кг, буде формуватися від якості і маси продукту. Купити якісний матеріал від компанії-виробника можна на складі в Києві.

Фахівці рекомендують не скупитися, обираючи клей для газобетону, купувати тільки перевірені бренди з репутацією, про яку споживачі позитивно відгукуються. Також, основним тестом на якість товару є наступний: на добу склеїти між собою два блоки, а через час розбити їх. Якщо розіб'ються блоки, а шви не постраждають, це означає, що ви придбали гідний продукт.



Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)