Клей для мінеральної вати

На сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів представлений величезним асортиментом різних товарів на будь-який смак і гаманець. Всі вони мають ряд переваг, а тому великий спектр дій гарантований. Мінвата - це один з основних представників неорганічних утеплювачів. Вона добре підходить для утеплення будинків або котеджів, завдяки своїм чудовим теплоізоляційним властивостям. Однак не завжди цей матеріал грає головну роль в процесі робіт. Важливими стають і інші складові монтажу, наприклад, попит має серед покупців клей для мінеральної вати.

Для чого призначений мінватним клей?

Основна сфера застосування цієї речовини – це приклеювання мінеральної вати, що дозволяє закріпити мінплиту і бальзальтову вату. Втім, він також є незамінною річчю, коли справа стосується розміщення на стінах інших матеріалів, які використовуються в теплоізоляції приміщення.

Такий мінватний клей забезпечує високоміцне з'єднання на стику швів між плитами, а також в більшості випадків це дозволяє знизити великі динамічні навантаження в цих місцях. Цей матеріал відмінно підходить, як для внутрішніх робіт, так і зовнішнього приклеювання мінераловатної плити. Використовується для обробки фасадних систем незалежно від кліматичних умов.

Важливими характеристиками клею для мінеральної вати виступають:

  • стійкість до перепадів температур і підвищена морозостійкість;
  • паропроникність;
  • стійкість до надлишку вологи;
  • практичність в використанні;
  • безпеку і екологічність.

Тому основою для мінватних складів стають або сухі суміші, які вже мають вигляд порошку і розбавляються водою до потрібної консистенції, або піна - готовий до роботи матеріал.

Важливо також пам'ятати, що клей для фіксації мінераловатної плити є економічним варіантом в будівельних оздоблювальних роботах. Невеликий шар на швах між мінплитами дозволяє коригувати перепади висот, а також уникнути зайвого навантаження на стіну будинку. Не потрібно купувати інші суміші для армування поверхні мінеральної вати. Адже основним важливою перевагою цього клею є можливість просочення матеріалу, щоб отримати потрібний захисний шар або застосування в якості склосітки.

При виборі мінераловатної суміші, потрібно пам'ятати про сумісність всіх компонентів в її складі, а також утеплювача. Вирішальну роль завжди має основне завдання в монтажних роботах, загальний стан стін і інших фактів впливу. Витрата матеріалу буде залежати від заснування поверхні. Наприклад, при перепаді між мінплитами не більше 1 см, мінераловатну суміш наносять тонким шаром тільки по периметру тонкою смугою. Однак, коли нерівність більше при приклеюванні, то шар складає вже більше 3 мм.

Підсумок

На даний час все більш використовуваними стають якісні будівельні суміші, які зможуть мати позитивний вплив на весь процес робіт і вберегти від безлічі проблем. Такі рішення вже далеко не новина, а давно стала необхідність. Тому тільки у нас легко знайти потрібні матеріали, клей, утеплювачі для роботи всередині або зовні приміщення за доступною ціною. Ми завжди гарантуємо якісну і швидку доставку в будь-яку точку України. У нашому магазині ви знайдете тільки якісну продукцію, яка відповідає всім міжнародним нормам.Показано з 1 по 35 із 35 (всього 1 сторінок)