Креатив

Тривалість експлуатації фасаду залежить від декількох факторів, але найважливішим з них є основний матеріал, який використовувався для оздоблення стін. Зовнішній вигляд конструкцій залежить не тільки від кольору. При цьому не менш значним критерієм залишається поєднання різних декоративних штукатурок, щоб отримати ще більшу виразність і стійкість фасаду. На даний час, декоративна штукатурка фасаду представлена ​​наступними складами: рельєфні, гладкі, текстури дрібного і крупного помелу і т.д.

Чому варто використовувати зернисту штукатурку для фасадів?

Продукція компанії Baumit Creativ - це одні з найвідоміших матеріалів для зовнішніх робіт, які дозволяють втілити будь-які ідеї в життя. Фасадна штукатурка короїд добре підійде для декоративного оформлення і захисту зовнішніх стін в приміщенні, покриття в системах скріпленої теплоізоляції. Короїд стійкий до загазованості, забруднень, дії ультрафіолету, перепаду температур, підвищеної вологості і дії мікроорганізмів. Він досить еластичний, простий в роботі.

Чи варто купувати штукатурку для фасаду в інтернеті?

Розігратися фантазії і прийняти потрібне рішення допоможе тільки якісна фасадна штукатурка. Ціна на матеріал залежить від структури і від фасування суміші. Ми пропонуємо кілька різновидів короїда в упаковці на 25 кг:

   •   зерно 0,1 мм;

   •   зерно 0,2 мм;

   •   зерно 0,5 мм;

   •   зерно 1 мм;

   •   зерно 1,5 мм;

   •   зерно 4 мм.

Реалізується в пастообразнiй суміші, яка вже готова до нанесення. Працювати можна як ручним, так і механічним способом. Додатково склад посилений силіконом, що допоможе отримати найбільш якісний тривалий результат. Добре підібрана текстура і колір дозволяє зробити будинок не тільки унікальним, але й убезпечити його від негативного впливу факторів із зовнішнього середовища. Легко поєднувати різні текстури, щоб зробити будинок красивим і безпечним одночасно.