Стрічки

Коли мова йде про ремонт, дуже важливо дотримуватися технології виконання різних процесів, щоб результат зміг протриматися кілька років. Сколені кути, тріщини є найпоширенішою проблемою неграмотного ставлення до роботи. Тому дуже важливо використовувати різного роду будівельні стрічки, які допоможуть уникнути подібних деформацій і забезпечать міцність на вразливих ділянках. Малярська стрічка, наприклад, захищає поверхні під час фарбування, дозволяє створити потрібний малюнок.

Різновиди будівельних стрічок

Пристосування цього роду використовується для більш щільного прилягання конструкцій і основного матеріалу. На даний час відшукати потрібну стрічку досить просто, оскільки вибір величезний. Однак кожен підхід для певної роботи має особливе застосування і характеристики. Важливе завдання, навіть в цьому випадку, залишається єдине для всіх - це перешкода деформації конструкцій, виникнення тріщин або інших пошкоджень, звукоізоляція та герметизація.

Ми пропонуємо придбати такі типи будівельних стрічок в нашому магазині в інтернеті:

1. Стрічка самоклiюча (серпянка) являє собою сучасний будівельний матеріал. Добре підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт. Має вигляд звичайної стрічки, що самоклеїться з однією важливою особливістю: основою для її виготовлення є лавсан або скловолокно.

2. Стрейч плівка - виріб, який виготовляється з поліетилену, має високу еластичність і міцність. Важливо відзначити, що за своєю природою матеріал інертний і тому не залишає ніяких слідів на меблях, поверхні та інше.

3. Стрічка малярська - матеріал з паперовою основою, який використовується для оздоблювальних процесів з метою уберегти стіни від площини фарби, лаку і т.д. Є кілька різновидів залежно від ширини і товщини. Використовувати можна на різній поверхні.

Представлений товар можна придбати в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. Ми гарантуємо своєчасну доставку в будь-яке місто України.