106 грн
Є в наявності

Manu-1 цементно-вапняна штукатурка суміш для ручного нанесення Модифікована, цементно-вапняна, високопаропроніцаемая, високоадгезійна, штукатурна суміш для ручного нанесення. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна. Відповідає групі ЦІ.1.ШТ2 згідно вимогам ДСТУ Б В.2.7-126: 2011.


Застосування
Призначена для попереднього вирівнювання підстав. Для зовнішніх івнутренніх робіт.
підстава


Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом Baumit SanierLösung.


Підготовка основи
Перед нанесенням штукатурної суміші основу зволожити водою.
Зовні приміщень: обов'язкове нанесення цементного обризга Baumit Spritz (витрата 5 кг / м²).
Усередині приміщень: на бетонні підстави нанести цементний обризг Baumit Spritz (витрата 5 кг / м²) або грунтувочную суміш Baumit BetonPrimer (витрата 0,4 кг / м²).


Спосіб застосування
Приготування і нанесення вручну: У чисту ємність залити воду (з розрахунку 4,3-4,5 л. На мішок) і засипати суху суміш. Замішувати в бетономішалці або з допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси без грудок.
Час замішування 5 хв. Нанести приготований розчин за допомогою будівельної кельми або ковша, вирівняти правилом і після часткового
затвердіння затерти штукатурної теркою.


При багатошаровому нанесенні поверхня не затирати.
Використовувати тільки чисту воду. Не змішувати з іншими матеріалами.
Оштукатурену поверхню зволожувати протягом 48 годин після завершення робіт.
Для подальшого виробництва робіт витримати технологічну перерву, з розрахунку: 10 днів на кожний 10 мм шару штукатурки.
При виконанні всіх вищезазначених робіт дотримуватися вимог ДБН В.2.6- 22: 2001, а також технологічних карт «Baumit».

Цементна штукатурка: різновид і практичність
Цементна штукатурка: різновид і практичність
При виконанні будівельних робіт різного характеру неможливо не зіткнутися з використанням цементної штукатурки. Її застосовують при ремонті будинку, квартири, офісів та інших споруд, вона відмінно підходить для оздоблювальних робіт як всередині, так ..

Теги: manu-1, цементно-вапняна, штукатурка, суміш, для, ручного, нанесення, кг, штукатурки, механізованого, та, кладочні, розчини штукатурки