Мінеральна

Якісна мінеральна штукатурка за вигідною ціною

З метою надання фасадам будівель естетично привабливого зовнішнього вигляду, а також для їхнього захисту від негативних факторів навколишнього середовища можуть використовуватись різні матеріали. Це натуральне дерево, цегла, сайдинг і т. д. Але найпопулярнішим з них є мінеральна штукатурка для фасаду. Вона характеризується не лише високими декоративними якостями, а й багатьма іншими експлуатаційними перевагами.

Склад матеріалу

Декоративний мінеральний тиньк, купити який в будь-якому необхідному обсязі пропонує наша компанія, також іноді називають цементним, оскільки саме цей склад виступає як сполучний елемент. Крім того, у продукції є низка інших наповнювачів. Це такі мінеральні речовини, як:

  • мармурова та керамічна крихта;
  • кольорова глина;
  • кварцові та скляні наповнювачі.

Саме сукупність таких додаткових компонентів визначає декоративні якості готової поверхні, зокрема, її колір, зернистість тощо.

Застосування та переваги

Основною сферою використання мінеральної фасадної штукатурки є зовнішня обробка стін будівель (як мало-, так і багатоповерхових) житлового та комерційного призначення. Також її нерідко застосовують для оформлення цокольних поверхів, вхідних груп та зовнішніх сходів.

При цьому слід зазначити, що мінеральний тиньк для фасаду – одночасно економічний та довговічн

ий матеріал для проведення зовнішніх робіт. Загалом серед його переваг можна виділити:

  • високі показники міцності, у зв'язку з чим покриття залишається цілісним і не обсипається багато років;
  • здатність «дихати» (пропускати пару та повітря) за рахунок пористої структури;
  • екологічність;
  • пожежну безпеку, чого не можна сказати про багато інших фасадних матеріалів, наприклад дерево;
  • стійкість до опадів та різких перепадів температурного режиму;
  • здатність переносити помірну механічну дію без ризику відшарування від основи.

Мінеральна штукатурка для зовнішніх робіт представлена ​​широким асортиментом продукції, яка відрізняється за виглядом та фракцією наповнювачів, кольором та іншими якостями. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності від особливостей застосування матеріалу.

Наші переваги

Наш інтернет-магазин пропонує купити мінеральну штукатурку від провідних на ринку торгових марок за найвигіднішими в Україні цінами. Замовити продукцію можна у будь-якій необхідній кількості, а її доставка виконується як у Києві, так і в інші міста країни.

У разі потреби досвідчені консультанти дадуть відповідь на будь-які наявні питання і допоможуть з вибором відповідного декоративного фасадного покриття.Показано з 1 по 33 із 33 (всього 1 сторінок)