Особливості цементної штукатурки

Якість обробки штукатуркою залежить не тільки від професіоналізму майстра, а й від обраної суміші. На полицях будівельних магазинів представлена велика кількість різної за складом штукатурки - тут і «перевірені століттями» розчини, і сучасні матеріали.

Особливості цементної штукатурки:
https://budgild.com.ua/ru/Shtukaturki/shtukaturki-cementnі
З роками склад цементної штукатурки зазнав значних змін. Раніше суміш отримували при замішуванні цементу з піском або вапном, однак поступово з'явилося безліч модифікацій цього традиційного складу. Нові цементні розчини володіють такими властивостями, як пластичність, низьке водопоглинання, поліпшена адгезія та іншими.
Наносити цементну штукатурку можна на цеглу, бетон, газобетон. Перед початком роботи основу готують: очищають від забруднень і пилу, грунтують.
Цементна штукатурка використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт:
➡️ вирівнювання стін;
➡️ оздоблення приміщень з підвищеною вологістю (кухні, ванні);
➡️ обробка неопалюваних приміщень або під'їздів;
підготовка поверхонь, яким потрібне збільшення морозостійкості.

Переваги цементної штукатурки
Цементна штукатурка має безліч переваг, за рахунок яких вона не втрачає популярності у будівельників навіть зараз, при наявності безлічі подібних матеріалів.
Висока міцність.За даним параметру цементна штукатурка є беззаперечним лідером. У випадках, коли необхідно надати поверхні максимальну міцність і надійність, досвідчені майстри завжди вибирають суміші з цементу - це дозволяє набагато рідше проводити капітальний ремонт приміщення.
Гарна адгезія.Цементна штукатурка не вимагає використання додаткових коштів для підвищення зчеплення з основою. При цьому нанесений розчин довгий час зберігатиме свою цілісність.
Стійкість до вологи. Дана властивість дозволяє використовувати цементну штукатурку при обробці приміщень, в яких перманентно вологий мікроклімат. Це пояснюється тим, що у розчину щільна структура - вона виключає вбирання, тим самим відмінно захищаючи основу.
Доступна вартість. Як було відзначено раніше, до складу цементної штукатурки входять досить дешеві й доступні компоненти.

12.02.2020