Покриття підлоги

Для ремонту в будинку важливим завданням буде правильно підібрати покриття для підлоги. При його виборі потрібно бути уважним, адже важливий не тільки красивий вигляд, але і його надійність, практичність, і довговічність. Щоб знайти потрібний варіант, попередньо краще переглянути наявні види і особливості покриттів. Заміна статі - досить трудомісткий процес, який часто супроводжується зміною плінтусів і шпалер. Його заміну зазвичай роблять висококваліфіковані працівники.

Підлогові покриття представлені у продажу великим асортиментом. Він дозволить реалізувати будь-які дизайнерські задуми та рішення. Детальніше про деякі види:

   1. Ламінат - гарне і недороге покриття. Виготовляється з продуктів переробки деревини, характеризується невисокою ціною і практичністю. За своєю структурою - це деревоволокниста плита, яка має кілька шарів.

   2. Паркет - чудовий і недешевий матеріал для підлоги. Має ряд переваг - добре протистоїть сонячним променям, легко чиститься, виготовляється з якісних і екологічних матеріалів. Паркет з дуба користується найбільшим попитом.

   3. Полімерне - покриття на підлогу, достатньо відрізняється від інших видів тим, що тут використовується не укладання, а принцип заливки.

Матеріал складається з різних полімерів і сам по собі рідкий. Зроблена, з його допомогою, підлога виходить абсолютно гладкою, а поверхня не має стиків.

Одним з принципів, які потрібно враховувати при виборі покриття для підлоги - це функціональність самих приміщень. Найбільше варто приділити увагу коридору і кухні. Покриття в них експлуатується більше, на відміну від інших статей в приміщенні. Підлогове покриття - це один з елементів декору інтер'єру. Потрібно, щоб він гармонійно вписався в загальний інтер'єр, був красивим і практичним. Вірний вибір матеріалу дозволить надати затишний вигляд будь-якій кімнаті або приміщенню.Показано з 1 по 48 із 96 (всього 2 сторінок)