343 грн
Є в наявності

Поліуретанова піна для приклеювання пінопласту Ceresit СТ 84850 мл

Ceresit CT 84 - Однокомпонентний поліуретановий клей для кріплення плит з формованого і екструдованого пінополістиролу при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів.

Cвойства

• забезпечує площа приклеювання приблизно 10 м2
• має високу міцність склеювання
• незначно розширюється при твердінні
• подальша обробка приклеєних плит утеплювача можлива приблизно через 2:00
• застосування можливе при температурі від -10 ° С і високої вологості

Поліуретановий клей Ceresit CT 84 Express призначений для кріплення плит з формованого і екструдованого пінополістиролу на мінеральних основах, в т. Ч. При влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів будинків, споруджуваних і експлуатованих. Також використовується для заповнення зазорів у стиках між закріпленими пінополістирольними плитами.
Однокомпонентний клей Ceresit CT 84 Express має високу адгезію до поверхні огороджувальних конструкцій з бетону, цегли, ніздрюватих блоків, штукатурок та інших мінеральних основ, а також панелей OСП і бітумних гідроізоляційних покриттів.
Для влаштування на поверхні пінополістирольних плит захисного шару, армованого склосіткою, слід застосовувати суміш Ceresit СТ 85.

Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Досягти бажаного результату та тривалого використання допоможуть хороші клейові суміші. У цьому питанні треба бути дуже уважним. При виборі слід враховувати кілька наступних критеріїв: до складу не повинні входити розчинники, які можуть пошкодити або..

Рекомендовані товари

Теги: поліуретанова, суміш, ceresit, ст, 850, мл, матеріали, для, скріпленої, теплоізоляції, огороджувальних, конструкцій поліуретанова, ст, матеріали