216 грн

Примикає профіль для віконних і дверних укосів з сіткою Білий пластмасовий профіль з клеїть, ущільненої стрічкою з лугостойкой стеклосеткой. Рекомендується для теплоізоляційних плит товщиною до 12 см. Вологостійкий.
Призначений для з'єднання штукатурного або армуючого шару укосу (для систем утеплення) з віконною рамою.
Переваги:
ПВХ профіль віконний примикає дозволяє виключити виникнення тріщин між віконною рамою і штукатурним шаром завдяки застосуванню пінистої стрічки (ПЕ).
Володіє великим тепловим розширенням.
Здійснює міцне з'єднання штукатурки з віконною рамою, запобігає проникненню вологи в місці стику, а також попаданню мікроорганізмів і цвілі.
Виконує тепло і звукоізоляційні властивості надає естетичний зовнішній вигляд, завдяки точній прямовисній і рівною окантовці штукатурки навколо віконної рами скорочує час проведення оздоблювальних робіт на віконному укосі оберігає віконну раму і скло від забруднення і подряпин під час проведення оздоблювальних робіт.
Завдяки можливості і легкості установки запобіжної плівки на вікно товщина штукатурки задається розміром профілю застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Довжина: 2,6 пог.м .;
Ширина: 10 * 15 см

Ви можете купити примикаючий профіль для віконних і дверних укосів з сіткою за телефоном (044) 494-22-68; (067) 401-08-99, м. Київ, район Голосіївський, Печерський вул. Саперно-Слобідська, 57

Ми здійснюємо доставку продукції на Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Використання маяків і кутників для штукатурки
Використання маяків і кутників для штукатурки
Маяки для штукатурки використовуються для швидкого і акуратного шару суміші на поверхні оброблюваного матеріалу. Їх розмір коливається від 6 мм до 10 мм Принципом для конструювання направляючих елементів є такі матеріали:- обробний розчин;- пластик;-..

Рекомендовані товари

Теги: примикаючий, профіль, для, віконних, дверних, укосів, сіткою, профілі, protector, систем, теплоізоляції примикаючий, профілі