Штукатурки

Штукатурка для внутрішніх та зовнішніх робіт за вигідними цінами

Тиньк входить до переліку найбільш популярних будівельних матеріалів, оскільки саме їх використання дає можливість виконати якісну підготовку стін (як усередині, так і зовні приміщень) для проведення фінішних робіт. Крім того, їх використовують для вирівнювання основ стель (наприклад, перед фарбуванням або обклеювання шпалерами). Наш спеціалізований інтернет-магазин надає можливість купити венеціанську штукатурку, а також суміші багатьох інших видів, що дозволить підібрати оптимальну продукцію під конкретні потреби.

Класифікація сумішей

Залежно від цільового призначення штукатурки можна поділити на дві основні категорії. Вони бувають:

  1. Вирівнювальні. Використовуються як для внутрішнього оздоблення стін, так і для зовнішніх робіт. Дозволяють виконати якісну підготовку основи для нанесення фінішних матеріалів (шпалери, фарби тощо).
  2. Декоративні. Застосовуються як остаточні оздоблювальні матеріали. Наприклад, фактурна штукатурка дозволяє створити рельєфну поверхню, а венеціанський має унікальні напівпрозорі блискучі властивості. Можуть виготовлятися на акриловій, силікатній, мінеральній та силіконовій основі. Саме від цього залежать їх основні експлуатаційні показники.

Крім того, варто зазначити будівельні матеріали спеціального призначення. Такі штукатурки можуть мати різні якості. Наприклад, у каталозі нашої компанії представлені суміші для стін із водозахисними, теплоізоляційними, акустичними та іншими властивостями. Нерідко без їх використання виконати капітальний ремонт приміщень (як житлового, і промислового призначення) неможливо.

Види штукатурки в залежності від матеріалів виробництва

При необхідності купити стартову штукатурку чи фінішний матеріал слід звертати увагу на склад продукції. Залежно від цього такі будматеріали можна поділити на кілька типів, а саме:

  1. Гіпсові. Можуть застосовуватись виключно для проведення внутрішніх робіт, оскільки не відрізняються стійкістю до високого рівня вологості. При цьому отримана з їх допомогою поверхня може використовуватися для фарбування або обклеювання без нанесення додаткових покриттів.
  2. Цементні. Їх рекомендується використовувати при необхідності отримати міцну, стійку до механічних навантажень основу. Купити таку штукатурку для вирівнювання стін можна з метою проведення робіт як усередині приміщень, так і для вирівнювання фасаду.
  3. Вапняні. Основа цементу, що визначає можливість застосування штукатурки для вирішення тих чи інших завдань. Вирізняються високими показниками механічної міцності, а також стійкістю до негативних атмосферних факторів.

Чому варто звернутися до нас

Наш інтернет-магазин пропонує купити стартову штукатурку та фінішні матеріали від провідних виробників за найбільш вигідними в Україні цінами. У каталозі представлений широкий вибір продукції, доставка якої може бути виконана до Києва та інших міст країни.

При необхідності досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі наявні питання і допоможуть з підбором оптимальної суміші в залежності від потреб. При цьому придбання фінішної штукатурки або стартового матеріалу можливе у будь-якому необхідному обсязі.Показано з 1 по 48 із 56 (всього 2 сторінок)