361 грн
Є в наявності

Клей Ceresit СТ 85 призначений для кріплення плит з пінополістиролу до стіни будівлі і виготовлення на них армованого захисного шару при утепленні фасадів будівель «легко-мокрим» способом, наприклад, з використанням системи Ceresit VWS.

Ceresit СТ 85 може застосовуватися як при утепленні новобудов, так і при термореновації старих будівель. При утепленні фасадів будівель «легко-мокрим» способом з використанням мінераловатних плит для їх кріплення та виготовлення на них захисного армованого шару, наприклад, з використанням системи Ceresit WM, слід використовувати клей Ceresit СТ 190.

Властивості:
має високу адгезію до мінеральних основ і пінополістиролу;
містить армуючі мікроволокна;
еластифікована;
ударопрочен;
паропроніцаєм;
морозостійкий;
атмосферостійкий;
технологичен;
екологічно безпечний.

Область застосування Ceresit CT (Церезіт СТ) 85

Суміш Ceresit CT 85 призначена для приклеювання пінополістирольних плит і пристрою захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна при приклеюванні декоративних елементів з пінополістиролу всередині і зовні будинків. При застосуванні для утеплення фасадів мінераловатних плит необхідно використовувати смесьCeresit CT 190 MB.
Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно СНиП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих руйнувань. Перед наклейкою пінополістирольних плит основа очищається від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити і обробити грунтовкою Ceresit CT 17. Нерівності основи, шви цегляної кладки понад 10 мм, тріщини заповнити сумішшю розчину Ceresit CT 29 або Ceresit CT 85. Підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) необхідно заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17 і витримати до її повного висихання (близько 4:00).
Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 до + 20 ° С) з розрахунку 0,27 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертовим дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримується протягом 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання суміші розчину можливе впродовж 2:00.

Приклеювання пінополістирольних плит.

Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду вибирається спосіб наклейки пінополістирольних плит:
смугової - поверхня стіни має нерівності до 5,0 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині, смуги по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки;
маячковий - поверхня стіни має нерівності до 15,0 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків з розрахунку 5 - 8 штук діаметром близько 100 мм висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Смуги по периметру повинні мати розриви.
суцільний - поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ° С і відносна вологість повітря 60%) розчинну суміш можна наносити на основу зубчастим шпателем.

Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб як мінімум на 40% розчинна суміш розподілилася між основою і плитою. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші необхідно видалити за допомогою води, до її затвердіння. У нормальних умовах до нанесення захисного шару слід приступити після закінчення 3 діб після наклейки плит.

Пристрій захисного шару.

Розчинна суміш тонким шаром (до 2 мм) наноситься на поверхню пінополістирольних плит. Потім на неї укладається армуюча сітка і розгладжується. По сітці наноситься другий шар розчинної суміші товщиною 3 мм. У нормальних умовах до нанесення декоративного захисного покриття слід приступити після закінчення 3 діб після влаштування армованого захисного шару.

Захисний армований шар грунтується фарбою Ceresit CT 16, витримується до повного її висихання (близько 24 годин), потім наноситься декоративна штукатурка або фарба групи Ceresit CT.
Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit CT 85 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування розчинної суміші Ceresit CT 85, при роботі з ним слід керуватися типової технологічної картою на пристрій системи скріпленої теплоізоляції Ceresit і діючими нормативними документами. У разі застосування матеріалу в умовах, що не розглянутих в сьогоденні технічному описі і типовий технологічній карті на пристрій системи утеплення Ceresit, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.
Термін зберігання

У фірмовій закритій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.
Упаковка

Суміш Ceresit CT 85 фасується в мішки по 25 кг.

Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Який же варто купувати клей для пінопласту: секрети вибору
Досягти бажаного результату та тривалого використання допоможуть хороші клейові суміші. У цьому питанні треба бути дуже уважним. При виборі слід враховувати кілька наступних критеріїв: до складу не повинні входити розчинники, які можуть пошкодити або..
Клей для пінопласту: особливості вибору
Клей для пінопласту: особливості вибору
Вибираючи матеріали для ремонту, завжди хочеться отримати найкращий результат. Важливо дотримуватися всіх інструкцій, і не пропустити жодного етапу під час процесу. Тому важливо підібрати якісний клей для пінопласту, просто орієнтуючись на наступні п..

Рекомендовані товари

Теги: суміш, для, кріплення, плит, пінополістиролу, ceresit, ст, кг, матеріали, скріпленої, теплоізоляції, огороджувальних, конструкцій суміш, ст, матеріали