357 грн
Немає в наявності

Технічна карта

Thermomortel для кладки керамічних блоків Теплоізоляційна, паропроникна з високою адгезією розчинна суміш на основі гідравлічного в'яжучого з перлітом і добавками. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна.


Застосування
Призначена для кладки блоків з високими теплоізоляційними властивостями. Зокрема для блоків типу Porotherm. Застосовується зовні і всередині будівель.


підстава
Основа повинна бути сухою, не промерзла, міцним, здатним нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити складом BaumitSanierLosung.
Спосіб застосування
Перед нанесенням розчину поверхню блоків зволожити водою.


Замішування та кладка:
Замішування: У чисту ємність залити воду (з розрахунку 17-19 л. На мішок) і засипати суху суміш. Замішувати в бетономішалці або за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси без грудок. Час замішування 2-3 хв.
Завжди замішувати весь вміст мішка.
Використовувати тільки чисту воду.
У приготовлений розчин не додавати воду та інші матеріали.


Кладка: За допомогою будівельної кельми розчин нанести рівномірно по всій кладочної поверхні, при цьому дотримуватися ретельну стиковку блоків. Після укладання блоку, видалити можливі залишки розчину.


Таблиця витрати розчинної суміші Baumit ThermoMortel 50 і порівняння термічного опору кладки на розчинної суміші Baumit ThermoMortel 50 * і кладки на цементно-піщаному розчині **.

Клей для газоблоку: достоїнства і переваги
Клей для газоблоку: достоїнства і переваги
Клей для газоблоку - це особлива суміш цементу, яка використовується для укладання бетонних блоків завтовшки не більше 2 мм. Це важлива характеристика дозволяє досягти максимальних теплоізоляційних показників, завдяки невеликій товщині основного шару..

Теги: thermomortel, теплоізоляційна, суміш, для, кладки, керамічних, блоків, 004м³, штукатурки, механізованого, та, ручного, нанесення, кладочні, розчини штукатурки