" />
Утеплювач

Утеплювач

Багато будинків в наш час побудовані в сімдесяті роки минулого століття, і мають коефіцієнт передачі тепла стін U≤1,5 Вт / м ² K. Це означає, що теплоізоляція в 5 разів гірше, ніж потрібно в даний момент (U≤0,3 Вт / м К).

Що ж робити? Це стандартний питання кожного власника будинку. Багато хто з власників думають, що досить купити утеплювач для стін з матеріалу товщиною 3-5 см.

Але це не так - потрібно, принаймні утеплювач для дому 10-15 см завтовшки, бо тільки тоді можна отримати перегородки коефіцієнт теплопередачі U = 0,25-0,3 Вт / m²K. І, за умови, що матеріал, зігріваючий стіни це пінополістирол, мінеральна вата, целюлозне волокно, пінополіуретан і т.д., або матеріали, що мають коефіцієнт теплопровідності λ≤0,05 Вт / мК. Купити утеплювач для стін даного якості ви можите на нашому інтернет магазині. Утеплювач ціна вказана в розділі "утеплювач".

Способи утеплення стін

Є кілька типів утеплення. Одним з кращих є рішення, в якому утеплювач для дому знаходиться на зовнішній стороні стіни, оскільки усуває будь теплові мости з конструктивних рішень. Один недолік в тому, що вам потрібно буде замінити парапети і підвіконня, а також відсунути від стіни водостічні труби. Але це не впливає на ефективність і популярність цих способів утеплення стін.

У будинках зі стінами, в яких є безперервний і широкий (6-8 см) повітряний зазор, багато власників вирішили заповнити цей пробіл ізоляційним матеріалом. Перевага в тому, що він не змінює товщину стіни, так що вам не доведеться замінити підвіконня та інші моменти. Метод є швидким і досить акуратним - не зіпсувати доглянуту домашню обстановку.

Найменш кращим є метод ізоляції стін всередині будинку. Тим не менш, цей метод використовується в основному в ізоляції кладки або дерев'яних будівель з привабливим зовнішнім виглядом. Цей метод зберігає історичний (антикварний) вигляд будівлі. Тоді, звичайно, головною бідою є теплова зв'язок внутрішніх стін і стелі. Це, зазвичай, утруднене технічно і досить дороге утеплення. Але те, що не зробиш, щоб зберегти традиції і красу.