208 грн
Під замовлення

Технічна карта

Матеріал:

Водо-морозостійка, еластична, гідрофобна, мінеральна, модифікована суміш для заповнення швів. Дрібнозерниста, стійка до вигорання, екологічно безпечна, широкий спектр застосування.

Застосування:

Призначена для всіх видів облицювань, в т.ч. плиток з граніту, керамограніта, мозаїки, керамічної плитки, натурального і штучного каменю несхильного зміні кольору і т.п. Для заповнення швів від 2 мм до 7 мм в душових приміщеннях, на балконах, терасах, підлогах з електричним і водяним підігрівом, експлуатованих покрівель, фасадів та інших конструкцій житлових, адміністративних будівель. Застосовується зовні і всередині будівель.

Підстава:

Шви повинні бути сухими, що не промерзла, міцними, очищеними від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків клейової суміші.

Глибина швів повинна бути однаковою.

Придатна для використання:

- Усіх видів облицювань, в т.ч. плиток з граніту, керамограніта, мозаїки, керамічної плитки, натурального і штучного каменю несхильного зміні кольору і т.п .;

- В душових, на балконах, терасах, підлогах з електричним і водяним підігрівом, експлуатованих покрівель, фасадів та інших конструкцій житлових і адміністративних будівель.

Непридатний для використання:

У басейнах, ємностях для зберігання води, приміщеннях схильних хімічного впливу. На дерев'яних, металевих, полімерних підставах.

Підготовка основи:

очистити від пилу, бруду, залишків клейової розчинної суміші. Видалити всі залишилися після укладання роздільники (хрестики) між плитками.

Рекомендовані товари

Теги: baumit, premium, fuge, затирка, для, швів, bahama, (слонова, кістка), кг, еластичні, затирки, клас, сg2 еластичні, сg2